2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çalışıyorum vallahi 37 nin son gününe kadar çalışacağım dedim. izin dahi almadım. Bu cuma zorunlu çıkıyorum aslında magnezyum kullanıyorum. Ama çok düzensiz aldım belki ondan oldu böyle
Bende 37nin sonuna kadar çalışacağım diyorum ama 33 doldu şükür ama sabah 6da uyanmak o kadar çok zor geliyor ki eşimde kızımda smdi ara tatildeler eşim bırak artk diyor bende bebisimle daha çok zamn geçireyim sonrasında diye sabrediyorum şükür işlerinde çok rahatım o o yüzden dayanabilecek kadar dayanayim diyorum

Kızlar ben bir kaç gündür deli gibi temizlik ürünleri koklamak istiyorum cif porcoz ne bileyim sleepy mendilleri, tıbbı alkol falan elimde olsa agzima dokup lıkır lıkır içmek istiyorum deliricem ya. Koklamasam nefes aıamiycam gibi insan böyle şeylere aşerirmi ya

Ayaklarda da var mı özellikle geceleri? Gebelik kolestazını araştır, belirtiler uyuyor mu?
Bende 1 2 aydır ayak parmaklarında ama sadece sağda öyle kaşıntı durumu mevcut egzama gbi ama çok kötü kaşınıyor gecede uykumun arasında bile sor tutuyorm kendimi ama doktoruma hiç sormak aklıma gelmedi

Bende 1 2 aydır ayak parmaklarında ama sadece sağda öyle kaşıntı durumu mevcut egzama gbi ama çok kötü kaşınıyor gecede uykumun arasında bile sor tutuyorm kendimi ama doktoruma hiç sormak aklıma gelmedi
Eller ve ayaklarda olur kaşıntı. Sadece ayaklarda olmaz. 2 Aydır varsa şimdiye çoktan kan değerlerinde çıkmış olması lazımdı. Yine de doktorunuza sorun. Geçmiş olsun.

Eller ve ayaklarda olur kaşıntı. Sadece ayaklarda olmaz. 2 Aydır varsa şimdiye çoktan kan değerlerinde çıkmış olması lazımdı. Yine de doktorunuza sorun. Geçmiş olsun.
Saolun cnm ozmn bence benim egzama cnku kan tahlilleri de yapıldı sadece sağ ayak parmaklarında var ve döküntü de var

Evet anterior aslında sadece daha da yukarı yerleşimli daha spesifik fundus diye lokal belirtmişti doktorum ya demek ki bebisin çok hareketli olacak benimki hep daha sakin ve minik hareketliydi bende sakin olacak diye avutuyorum kendimi ama Allah canlarına sağlık sıhhat afiyet versin insallah Salı her şey yolundadır haberleşelim tabiki mutlaka kendinize dikkat edin

Çok sevindim benimde dün gece tuvalete kalktığımda sanki adet sökülecekmis gibi belimde ve karnımda ağrı oldu büyük abdest zorladı çok kendimi zorlamadım ne olur ne olmaz dedim eyvahlar olsun geliyor mu sonra geçti ama beni de yoklamaya başladı sanırım sancılar hiç kasılmam sancım adet ağrım olmamıştı benim

anneannemde var 7 çocuğu ve 10 torunu var kimsede yok ufak bağırsak hassasiyeti olanlar var ama yemek konusunda kısıtlaması olan yok inşallah sizin de olmaz

Kızlar selam , hepimiz neredeyse aynı şeyleri yaşıyoruz sırt ağrısı,kasık ağrısı,bı yerde toplanmasi gerilmesi karnın, vajina içine bile bıçak batma hisleri, bide benim ek olarak ellerde ve ayaklarda gözle görülür sismelerim var çok rahatsız ediyor agriyo ve acıyo artık sona baya yaklaştım. İdrar rengim ne kadar su da içsem köyü sarı çıkıyor enfeksiyon çıktı cuma günü monurol verdi Dr onu içtim yine aynı, o beni korkutuyor sadece. Doğumla ve emzirmeyle alakalı da kendimi hep olumluyorum benim sütüm gelir, doğumum kolay güzel olacak diye inşallah öyle olur hepimizin

İlk mesajlar geldi aklıma siz yazinca yok kesesi yok cinsiyeti yok testleri şekeri derken doğum ağrıları sancılarını konuşuyoruz anlatacaksınız beni

Allah'ım hepimize kolay güzel hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin,

Bu arada ben 36+4 um benim de bebiş 2 hafta önden gidiyor, cuma muhtemelen catima bakacak sonrası Allah büyük

Sizler kaçıncı haftalardasiniz ? Aslında yazarken dipnot gibi köşeye haftalarimizi da yazsak çok iyi olmaz mı? Evet çok yakınız ama kim ne yaşıyor ben çok merak ediyorum haftaları bazen.

bebeğin küçük olduğu zamanlarda artması zaman alabiliyormuş. Benim 40 haftada olmasına rağmen hiç artmamıştı çok takviye kullanmıştım ama işe yaramamıştı geç öğrendiğim durum kansızlık ve vitamin eksikliği bir de bebeğin uyumaması yüzünden benim sürekli uykusuz kalmam oldu. Yeterinde uyuyup multivitamin falan kullansanız belki sizin de öyledir. Vücut kendine geldikçe bebeğe daha çok faydası oluyor

çok geçmiş olsun zor gerçekten her şey yolundaysa belki 37de de alabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…