2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay o annemde var fena bısey ya
Uff maşallah iyi çalışmışsın ya yine.
Allah yardımcın olsun inşallah çabuk geçer bu haftada.
Uykusuz işe gitmek de çok zor

Ay maşallah hala çalışıyor musun Magnezyum kullanıyor musun canım huzursuz bacak sendromuna iyi gelir

Ay o annemde var fena bısey ya
Uff maşallah iyi çalışmışsın ya yine.
Allah yardımcın olsun inşallah çabuk geçer bu haftada.
Uykusuz işe gitmek de çok zor
Bebişle daha çok vakit olsun diye çalıştım vallahi. Hala da çok kötü değilim ama şu huzursuz bacak mahvediyor beni. Bir kere mide yanmam olmadı. Ağrı sancı batması olmadı. İştahsızlık olmadı. Yani şu bebiş nerdeyse hiçbirşey yapmadı bana sadece şu huzursuz bacak belası.

Ay maşallah hala çalışıyor musun Magnezyum kullanıyor musun canım huzursuz bacak sendromuna iyi gelir
Çalışıyorum vallahi 37 nin son gününe kadar çalışacağım dedim. izin dahi almadım. Bu cuma zorunlu çıkıyorum aslında magnezyum kullanıyorum. Ama çok düzensiz aldım belki ondan oldu böyle

Kızlar benim bildiğiniz vajinam ağrıyor ya bazen öyle bir ağrı giriyor ki çok değişik iğneler batıyor sanki sizde var mı bu belirti
Batma gibi değil de böyle ordan birşey çıkacakmış gibi oluyor bende hele bazen ayağı kalktığımda vajinam resmen aşşağı çekiliyor gibi

Of berbat bişey hamile kalmadan önce de vardı bende hatta hamileyken takviyelerle azaldı ama arada oluyor yine. Ayak parmaklarımı kütletiyorum belki geçer diye artık napacağımı şaşırdım

Of berbat bişey hamile kalmadan önce de vardı bende hatta hamileyken takviyelerle azaldı ama arada oluyor yine. Ayak parmaklarımı kütletiyorum belki geçer diye artık napacağımı şaşırdım
Eşim genelde bastırıyor ittiriyor çekiyor falan o zaman hafifliyor ama şu an uyuyor uyanık olunca bacağımı çekiyoruz geriyoruz valla uyandırmak istiyorum ama işe gitmek için 6 da uyanıyor ondan ellemiyorum

Eşim genelde bastırıyor ittiriyor çekiyor falan o zaman hafifliyor ama şu an uyuyor uyanık olunca bacağımı çekiyoruz geriyoruz valla uyandırmak istiyorum ama işe gitmek için 6 da uyanıyor ondan ellemiyorum
Yorulmayınca daha çok oluyor. Çalışmak o açıdan iyi. Ben 32 de çıktım izne arttı o zamandan beri

Çalışıyorum vallahi 37 nin son gününe kadar çalışacağım dedim. izin dahi almadım. Bu cuma zorunlu çıkıyorum aslında magnezyum kullanıyorum. Ama çok düzensiz aldım belki ondan oldu böyle
Olabilir magnezyumu düzenli kullanmak iyi geliyor birde doktoruna sorarsın belki günde 2’ye çıkartır magnezyumu rahatlarsın baya.

bunu yazmak için foruma girdim inanır mısınız? sol bacağımın ağrısından evde dönüp duruyorum. birkaç gündür magnezyumu aksatmıştım şimdi acısı çıkıyor, zaten günlerdir vücut ağrım kemik ağrım çoktu ama bugün bacağım siyatik gibi kramp gibi karışık, çok kötü oldu bu gece

Kizlar elektrikli pompa sart mi.ben int mochinin manuel olani aldim kenarda dursun diye ama elektrikli almadim ilk etapta gerekirse alirim diye dusundum.cuma gunu dogum var ve hala kafam karisik napmaliyim.sizce?

Aynıyız bende düzensiz aldım ve şimdi uyutmuyor ya. Gerçekten çok bela bir durum.

Kizlar elektrikli pompa sart mi.ben int mochinin manuel olani aldim kenarda dursun diye ama elektrikli almadim ilk etapta gerekirse alirim diye dusundum.cuma gunu dogum var ve hala kafam karisik napmaliyim.sizce?
ben de sadece Mochi aldım. bence doğumdan sonra alınabilir duruma göre elektrikli, ben şu an almayı düşünmüyorum

Ben de lansinoh el pompası aldım çok övmüşler. Elektrikliyi belki işe başlayınca alırım dedim.

Bana doktorum 36yı gördük artık doğsa da rahatız dedi. Ama sonra inş 37yi görürüz o zaman küvez ihtimali kalkar erkek bebekler ciğerinden suyu geç atabiliyor dedi. Ondan 37yi gör en azından canım
35+0dayım 33de doktor multivitamin, magnezyum ve d vitaminini bıraktırdı bana
Aa çok şaşırdım ben d vitaminim bitti yazar mısınız dedim doğumdan sonra da kullanılmaya devam edecek zaten yazayım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…