2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet işe dönme düşüncem olsa bende öyle yapardım..
32de bıraktım..
Insallah çabuk geçer ya hamileyken hersey zor..

bende de var ama benzin boya oje asetat kalemi gibi şeyler koklama isteği kendimi tinerci gibi hissediyorum

Bana da doğumdan sonra kullanıcaksın zaten şimdi bırakalım dedi

Günaydın kızlar bugün kontrolüm vardı normalde ama benim Dr olmayınca sıra alamadım geri geldim haftaya kaldı artık bu devlet hastaneleri hep mi böyle nefret ettim iyice özelide bıraktım
başka doktora alamıyor musun doktor denk gelmediğinde ben başkasına gidiyorum açıkçası 4 farklı doktora gittim şimdiye kadar en son 36da kime gidersem o gün verecekmiş sezaryen için

kızlar dün bütün gün başım ağrıdı sürekli tansiyon şeker ölçtüm normal çıktı bugün de boğaz ağrısıyla kalktım galiba hastalık geldi bana da tam tatile girdim hazırlık başlayacağım derken

Evet ben de ilk hamileliğimde o şekilde olmuştum. Sanırım vücutta ne eksikse onu aşeriyor. Demir ya da vitamin eksikliğinden oluyordur. Fazla temas etmemeye çalış yine de

Kızlar bir de isim konusunda yardımcı olur musunuz akşam eledik eşimle iki boğa burcu olunca inatlaşmaktan seçemiyoruz
-Gülneva
-Reyyan Neva
- Gökçen Neva
-Mislina

(ilk kızımızın adı Meva)
Neva ile Meva çok benziyor aslında birbirine birini çağırsan diğeri de kendisine seslenildi zanneder ben Mislina diyorum

Tamamdır benim her gidişim korkulu
En çok suyu falan azalmıştır birden c/s alır falan diye korkuyorum
Aynı korku bende de oluyor kötü birşey duyacam diye korkuyorum neyse güzel düşünelim güzel olsun

Kızlar bir de isim konusunda yardımcı olur musunuz akşam eledik eşimle iki boğa burcu olunca inatlaşmaktan seçemiyoruz
-Gülneva
-Reyyan Neva
- Gökçen Neva
-Mislina

(ilk kızımızın adı Meva)
Benim oyum sadece Reyyan’dan yana, bence ablasının ismiyle karışabilir seslendiğiniz zaman. Birde ablamın ismine göre bana isim koyulsaydı ben çok sinir olurdum

başka doktora alamıyor musun doktor denk gelmediğinde ben başkasına gidiyorum açıkçası 4 farklı doktora gittim şimdiye kadar en son 36da kime gidersem o gün verecekmiş sezaryen için
Hemşire aynı hemşire ama vermedi sırayı demekki gidilmiyormuş burda bende şaşırdım geldim sinirimden geri yattım birde bebek 2 hafta geri mutlaka 10 gün sonra görmem lazım demişti

Yattığın yere sabun koy artı yün yorgan kullanmaya çalış iyi geldiğini okumuştum basına gelenlerden

Ben okul öncesindeyim canım 3 4 yaşta bile o kadar yaygın değil bence bundan bi kaç yıl sonra artacak gibi. En çok olan kız bence Asel
Burda birkaç kişiyle daha konuştum onlar da duru, ada, asel çok var dediler şu an, birisi de 3-4 yıl önce sanki daha çok vardı arya dedi

-Gülneva
-Reyyan Neva
- Gökçen Neva
-Mislina

(ilk kızımızın adı Meva)
Grupta iki Neva olacak desene benim kizcemin adı da Bilge Neva Allah izin verirse oyumu Gülneva ya da Gökçen değil de Gökçe Neva dan yana kullanıyorum bu arada ailede Gökçe olmasaydı ben de düşünüyordum

-Gülneva
-Reyyan Neva
- Gökçen Neva
-Mislina

(ilk kızımızın adı Meva)
Ben tek Gökçen diyorum, iki isim olarak çok ağır geldi bana

Grupta iki Neva olacak desene benim kizcemin adı da Bilge Neva Allah izin verirse oyumu Gülneva ya da Gökçen değil de Gökçe Neva dan yana kullanıyorum bu arada ailede Gökçe olmasaydı ben de düşünüyordum
Gökçe ben de çok seviyorum gökle ilgili yazıyor manası Gökçen de Mavi gözlü kişileri ifade etmek için kullanılan bir kelimedir. İnsanlar için iyi, güzel ve hoş kişi manalarında kullanılır. Gökyüzünün ait olduğu kişiyi belirtmek için kullanılır. bu şekilde. Biz de eşimle beyaz tenli ve mavişiz kızımıza da yakışır diye istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…