2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu hafta bende kötüyüm valla ağırlaştım ağrılarım var bi de ödemim benimde bu hafta arttı
Sanada çok geçmiş olsun inşallah şu günler çok çabuk geçer de sağ salim alırız kucaklarımı za inşallah da rahatları
Çok teşekkür ederim amin insallah hep beraber sizde iyisiniz değil mi son sıra biraz skntim var nazar değdirdim kendime diyordunuz
aynen şimdilik iyiyim sadece kasıklarım da adet ağrısı gibi ağrı var

Ya benim bayadır bebek dönük ama bugün farkettim külot çizgimin baya altına kadar inmiş. Göğsümle karnım arasında mesafe de artmış. Umarım doğum belirtisi değildir. 3 hafta bari dursun

Ya benim bayadır bebek dönük ama bugün farkettim külot çizgimin baya altına kadar inmiş. Göğsümle karnım arasında mesafe de artmış. Umarım doğum belirtisi değildir. 3 hafta bari dursun
Benimde aynı hemde aylardır. Durur Allah’ın izniyle Bizde şafak 14

Ayyy çok az kalmış. Yine vakit kağnı hızında ilerlemeye başladı bana
Öyle böyle zaman bir şekilde geçiyor. Daha dün gibi kalp atışı dinlemeye gittiğim gün, şimdi nerdeyse doğacak Odasında bol bol vakit geçiriyorum evin en sevdiğim yeri bebişin odası oldu

Yine de şükür ediyorum bol bol , son zamanlarda vurdu bu psikolojik olarak beni belki de , öncesinde de olsaydı çok zorlanırdım az kaldı son 2 hafta gerçi yavrum da strese girmesin
Olabilir canım. Bende şu ara çok Sinirliyim aşırı derecede..
Ve herşeye ağlamak istiyorum değişik. Bir psikoloji..
Aynen ha gayret inşallah geçecek

Öyle böyle zaman bir şekilde geçiyor. Daha dün gibi kalp atışı dinlemeye gittiğim gün, şimdi nerdeyse doğacak Odasında bol bol vakit geçiriyorum evin en sevdiğim yeri bebişin odası oldu
Keseyi gördüğümüz günler ne heyecanlıydı hiç zaman gelmeyecek gibiydi

Benimde oluyor kuzu adet ağrım..
Salı bende tekrar gideceğim bakalım. Haftada 2 hastanedeyiz

Keseyi gördüğümüz günler ne heyecanlıydı hiç zaman gelmeyecek gibiydi
Evet o günleri yaşarken zaman geçmiyordu gerçekten. Şuan da yolun sonuna geldiğimiz için midir nedir zaman ne çabuk geçti diyorum ama hiçte çabuk geçmedi aslında, böyle değişik bir durum

Benim Bayadir öyle canım..3 hafta önce Bi arkadaş sen erken doğurursun diyordu sagolsun içime Düşmüştüm..
Benimde göğüs ile. Karın mesafem baya açıldı

Benimde oluyor kuzu adet ağrım..
Salı bende tekrar gideceğim bakalım. Haftada 2 hastanedeyiz
Çoğumuzda olduğuna göre regl ağrısı normal demekki. Şurda doğuma ne kaldı bence yaşadığımız herşey normal. Bende normalde sinirli ve duygusal biriyimdir şu 2 haftadır sinir hastası oldum sanki ve her şeye ağlıyorum gözyaşlarıma beynim asla hükmetmiyor

Evet evet bencede normal, 2 arkadaşım Var hamile Onlarda yaşıyorlar hep bunları.
Bende normalde. Sinirliyimdir ama. Şu ara aşırı ya gerçekten eşimin boğazını sıkasım geliyor bazen
Yani. Oda bısey yapmıyor ama elde yakında o var
Bende öyleyim ya
Az önce süt almıştım yoğurt için, Elimden kaydı şişe heryer süt.. Oturdum ağladım..
Sonra Temizledim

Eşlerde biraz alttan alsın ya sanki onlar hamile. İnanırım bende soda şişesini elimden düşürüp kırdığımda ağlamıştım
Tamam kuzum, yazarım İnşallah sende yaz bende merak Ediyorum inşallah nst uzun sürmez ya geçen cumartesi kabus gibiydi çıkamadım. Bi türlü
Yazarım canım Sürmez inşallah, güzel düşün güzel olsun

Evet valla ya..
Hormonlar birde stres basıyor doğum yaklaştıkça galiba.
Ruh halim karma karışık

Benimde her gece huzursuz bacak sendromu oluyor kızlar deli oluyorum. Şu an mesela sol bacağım o kadar huzursuz ki dalana kadar dön dön yatakta. Bir de benim 37 hafta iznim bu cuma başlıyor. Uykusuz kalıp sabah işe gidiyorum. Artık izne çıksam da rahatlasam ya. Gerçi işe 10 gibi gidiyorum ama yoruldum vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…