2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu hafta bende kötüyüm valla ağırlaştım ağrılarım var bi de ödemim benimde bu hafta arttı 😔
Benimde bu hafta regl ağrılarım oluyor özellikle kasılma anında külot hizasında acımalar oluyor dokunduğum zamanda hassasiyet hissediyorum. Bebek kıpır kıpır olduğu için içim rahat. Salı muayene var bakalım neler olacak. İyice ağırlaştım artık.

Benimde bu hafta regl ağrılarım oluyor özellikle kasılma anında külot hizasında acımalar oluyor dokunduğum zamanda hassasiyet hissediyorum. Bebek kıpır kıpır olduğu için içim rahat. Salı muayene var bakalım neler olacak. İyice ağırlaştım artık.
Benimde kıpır kıpır ama hareketler küçük küçük yani artık el ayak olduğunu bildiğim hareketlenmeler gerilmeler sizinde öyle mi
Arada karnımı da sallıyor sarsiyo ama çoğunlukla minik kıpır kıpır hareketler itme germe gibi benimde Salı kontrolüm var bi an önce gitmek istiyorum

Ya bu doğru mu, benim bu ara adet ağrısı gibi ağrılar çok arttı. Kasılmaları artık dikkate almıyorum çünkü haftalardır var. Ama bu ağrı olayı gerçekse doğururum 1-2 haftaya 😄 doğurmazsam 5ine sezaryen isticem hayırlısı bakalım
Öyleymiş canım adet ağrısı gibi oluyormuş. Kasılıp toplanma bende de çoğaldı

Benimde kıpır kıpır ama hareketler küçük küçük yani artık el ayak olduğunu bildiğim hareketlenmeler gerilmeler sizinde öyle mi
Arada karnımı da sallıyor sarsiyo ama çoğunlukla minik kıpır kıpır hareketler itme germe gibi benimde Salı kontrolüm var bi an önce gitmek istiyorum
Benim bebeğin hareketleri baya şiddetli ya özellikle gece yatarken canımı acıtıyor ve sürekli kaburgalarıma vuruyor. Karnımı sarsıyor ve bazen öyle çok itiyor ki alien filmindeki gibi karnımı yarıp çıkacak sanıyorum 😁

Benim bebeğin hareketleri baya şiddetli ya özellikle gece yatarken canımı acıtıyor ve sürekli kaburgalarıma vuruyor. Karnımı sarsıyor ve bazen öyle çok itiyor ki alien filmindeki gibi karnımı yarıp çıkacak sanıyorum 😁
Benim plasenta fundus olduğu için hiç bi zaman böyle çok kuvvetli değildi gece uykudan hiç uyanmadım mesela belki bi kere ama bu ara daha da miniklesince biraz tedirgin oldum neyse Salı günü gideceğim insallah sknti yoktur 🤲🏻😊

Sanada çok geçmiş olsun inşallah şu günler çok çabuk geçer de sağ salim alırız kucaklarımı za inşallah da rahatlarız
Çok teşekkür ederim amin insallah hep beraber sizde iyisiniz değil mi son sıra biraz skntim var nazar değdirdim kendime diyordunuz

Çok teşekkür ederim 1810 grdı birkaç gün önce yarın yeniden tartılacak 🙏🏻 destekleriniz için çok teşekkür ederim insana iyi bir şeyler duymak çok iyi geliyor 🙏🏻🥺
Ne demek aynı yollardan geçtim kuvez yolu gözlemek zor ama geçiyor inanki geçiyor sana diyecekler ki artık bebeginizi gelip alın ayy o gün düğün bayram oluyor insana hayatımın en mutlu günüdür bak hatırladıkça icim kıpır kıpır olur o günü düşün sen de

Ayy bende hiç iyi değilim özellikle iki gündür çok bunalımdayım. Karnım taş gibi dik durayım diyorum önümde bir engel var . Gece yatarken sağa sola dönmek çok zor belim falan ağrıyor. Nefesim daralıyor bir an önce alsa diyorum artık bende 🥺 en zoru bu haftalarmış gerçekten 😕

Benim plasenta fundus olduğu için hiç bi zaman böyle çok kuvvetli değildi gece uykudan hiç uyanmadım mesela belki bi kere ama bu ara daha da miniklesince biraz tedirgin oldum neyse Salı günü gideceğim insallah sknti yoktur 🤲🏻😊
Aslında en çok plasenta anterior yerleşimli olunca hareketler en az hissediliyor benimkide anterior yerleşimli ona rağmen hem çok erken hissettim hemde çok güçlü hareketler hissediyorum. Gece uykudan uyandığım çok oldu 😁 Yerleri daraldığı için daha minik hissediyor olabilirsin. Bende salı günü gideceğim muayeneye haberleşiriz. İnsallah güzel haberlerle döneceğiz 🙏🏼🩷🩵

Benim karnım aşağı inmiş bugün tam 35+0 ız. Erken değil mi henüz
Benim aylardır karnım aşağıda gören kocakarılar yakında doğurursun erken doğum olacak diyip durdular. 37+0 olduk. Karnın aşağı inmesi doğum habercisi değil merak etme. Son aylarda bebek baş aşağı döndüğü için karnın aşağı inmiş gibi duruyor endişelenme 👍🏼👼🏻 Kendi doktorum ve takip ettiğim doktorlar da bu şekilde açıklıyor.

Hiç iyi değilim devamlı ağrı içindeyim hep ağlıyorum yatamıyorum her yerim ağrıyor kaburgalarımdan yürüyemiyorum bir kişi daha bunlar iyi günlerin derse tüm hıncımı cıkarıcam gibi hissediyorum dayanamıyorum 😞😔 karnım davul gibi ağrı içinde doktorumu arayıp nolur alın desem alır mı acaba hiç iyi değilim
Geçmiş olsun canım az daha dayanabilirsin inşallah 🥺

Kızlar benim bildiğiniz vajinam ağrıyor ya bazen öyle bir ağrı giriyor ki çok değişik iğneler batıyor sanki sizde var mı bu belirti

Benim ellerimde üç gündür kaşıntı var böyle değişik sanki kesmişim de öyle kaşınıyor gibi

X