2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doktor mu gün verdi canım 19 una. Seninle sat aynı kendiminkini tahmin etmeye çalışıyorum
ben sormuştum tatlım kaçıncı haftada sezaryen için alıyorsunuz diye?- benim ilki sezaryen olunca bu da öyle olacak- doktorum da 38+5 en uygun tarih dedi ama o gün doktorumun ameliyat günü değil o yüzden 39+1 de alırız dedi o tarih de 19 şubat

Benimde 33+0 da 1900 du
34+0 bir doktor 2000 bi doktor 2200 dedi benim tahminim diğer ölçümlerle kıyas yaparak 2150 falandır diye düşünüyorum
benimki de 31+5 te 1774tü karın çevresi bir kaç gün geride dedi, ama can sıkacak anlamlı bir sonuç değil dedi, ölçümden de kaynaklanıyor bence çünkü pozisyondan boyunu ölçemedi kilosunu da doğru ölçememiştir diye düşündüm ben zaten kendimden 4 kg bir bebiş çıkmaz minyon olacaklar bizim kuzular

Merhaba canm iyim çok şükür tansiyonumda düzeldi. Bebeğimde iyi burunda oksijeni aliyo. Şükür 910gr oldu.yavas kilo almaya başladı.
Bakalım ikinci kim olacak merak ettim hepinize sağlıklı kucağınıza almaya nasip etsin inşallah

Geçmiş olsun inşallah minnoş biraz daha kalır içerde benim de kasılmalarım çok arttı ama randevum haftaya bakalım ne diyecek..bir yandan da tek başıma dolap hazırlama çamaşır ütü işine girdim umarım sıkıntı yaşamam

Sizinle sata göre günümüz aynı kasılmalarınız nasıl oluyor

Çok sağol Amin inşallah biraz daha kalır. Tek başına o dediklerini yapma bence, kasılmanda varmış tetikleme iyice. Ya da işleri günlere böl yavaş yavaş dinlene dinlene yaparsın.

Ben randevumu cumartesiye erteledim göbek bacak arasında 2 hafta vardı bakalım nasıl çıkacak heyecan yaptım şimdi hayırlısı ama sezaryenden korkuyorum açıkçası
Canım ben sezaryenle oldum gerçekten korkulacak bişey yok belinde epidural iğne vuruldu ayaklarım uyuştu ameliyathanede 40dk sonra çıktım.

Figen hocaya gidiyorum sizde mi memoriale gidiyorsunuz
Ben Aygül demirola gidiyorum ilk çocuğum da orda doğdu yumurta takibiyle oldu ikincisi sürpriz geldi bu aay son iki haftaya denk geliyo doğum başka hastanede takipliuim ama doğumu orda yapicam geçen sene 30 bin normal 33 bin sezeryandi bu sene daha zamlar ne kadar bilmiyorum gelecek hafta gidicem ogreneirsem haber veririm

Sizinle sata göre günümüz aynı kasılmalarınız nasıl oluyor
Saymadığım kadar çok oluyor bazen ağrılı hissediyorum bazen sadece bebek toplanıyor gibi hissediyorum..Düzenli aralıkla olmadı hiç ama.Son gittiğimde risk görünmüyor demişti ama 3 hafta oldu.Sizin nasıl oluyor.

Ben doğuöm sonrası enfeksiyondan cok sıkıntı yaşadım sezeryan yerim enfeksiyondan dolayı açıldı sürekli sıvı aktı 20 gün kadar hastanede yattıö yarın 40 ım cıkacak hala dikişlerim alınmadı . Arkadaşlar kesinlikle enfeksiyonu küçümsemeyin sizi korkutmak istemiyorum ama lütfen sık takip ettirin enfeksiyonu

Bende cmt gideceğim gittiğimde sana sa yazarım evet Ankara özellikle Memorial bayağı pahalı bu konuda maalesef

demin iki kez anlık sancı girdi bir anda şimsekler çaktı ama 5 saniye sürdü geçti

Çok sevindim risk olmamasına inşallah hala da öyledir ben anlayamıyorum maalesef yarın nst bağlanacak bakalım nasıl çıkacak merak ediyorum

Benim şimdilik iugr yok şükür ama işte uterin arter direncimden her an olabilir diye sanırım 37 de alacaklar
Belki biraz daha beklerler yakın takiple. Hayırlısı olsun ama düşününce insan heyecanlanıyor baya az kaldı kavuşmaya

Bence çok yormayın kendinizi bebeğiniz ütüsüz de giyer gerekirse. Birkaç takımı hazır olsun yeter. Önemli olan dinlenmeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…