2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım hiç korkma senin de öyle olacak diye bir şey yok... İstersen bu ayeti oku sürekli "Sümmes sebila yesserahu" anlamı "Sonra onu yolu kolaylaştırdı. ". Ve öyle bağırınca doğum daha geç oluyor diyor ebeler...

32+0 da 2031 gramdı doktor bir tık fazla dedi ama yapısı böyle olabilir dedi ben yediklerime bağlıyorum kilo almasına

Evet üç hafta gerilik olunca sezaryana alıyorlar beni de 37 de kesin alacağım dedi
Ben randevumu cumartesiye erteledim göbek bacak arasında 2 hafta vardı bakalım nasıl çıkacak heyecan yaptım şimdi hayırlısı ama sezaryenden korkuyorum açıkçası

Ben erken doğmuşum bir kaç hafta kadar bir pazar sabahın 5inde gelmek istemişim acil sezaryen olmuş annem şimdi ki aklım olsa az daha kalırdım valla

Bekler inşallah minnoş, çok geçmiş olsun bebiş gelene kadar yatıp enerji toplatıyor size demek ki

32+2de 1800 gramdı

Amin inşallah zamanında gelir acele etmez Sağolun kızlar rabbim hepimize hayırlısıyla zamanında sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin dikkat edin kendinizi yormayın
Sağlıkla alın kucaginiza doktorunuz ne güzel işini iyi yapan bir doktor ne guzel bilgilendirmis atlamamis hicbir ihtimali, bebis de bekler inşallah vaktini, zamanını hiç merak etmeyin doğsa bile kalacağı en fazla şurada 1 hafta onu bile kalmaz inşallah sanırım biz de ocak grubu gibi olacağız ocakta doğurmayan az kişi kaldı aralıkta doğdu bebisler, bizimkiler de ocak bebisi mi olacaklar ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…