2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun gerçekten. İnşallah en kısa zamanda toparlar iyileşirsiniz

Sürekli karnım kasılıyor mu, sancı mı girdi, ağrı var eyvah, bebeğim en son ne zaman hareket etti, karnım çok mu gergin diye binbir düşünce içindeyim kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama elimde değil. Bebeğim mi hareket etti kasılma mı oldu noldu diyip duruyorum nasıl geçecek doğuma kadar zaman

Benim doğum korkum başladı sürekli o anı düşünüyorum sabah uyanırken sanki narkozdan uyanıyormuşum ismimi seslenmişler gibi uyandım uyku sersemi

Bence çok yormayın kendinizi bebeğiniz ütüsüz de giyer gerekirse. Birkaç takımı hazır olsun yeter. Önemli olan dinlenmeniz
Yavaş yavaş azar azar yapmaya çalışacağım yormadan desem de artık en ufak harekette yoruluyoruz hepimiz..doğum çantası ve ilk 1-2 aylık kıyafetler hazır olsa en azından yeterherşeyini hazırlayabilmeyi isterdim böyle kötü hissediyorum ama bir kısmını dokunmadan hurçlara kaldırıp doğumdan sonraki zamanda bakacağım galiba..ona bile üzülüyorum çok duygusalım bugünlerde fazla bişey almadım zannediyordum baya da almışım

Düşünen varsa arkadaşlar indirim varmış

Eklentiler

• 219ED9B0-5B80-47DA-91A4-BC94FB0C2F4E.png
    319,4 KB · Görüntüleme: 87
  • 931322DD-663B-47C6-8CC4-8165A69BDDA9.png
    305,5 KB · Görüntüleme: 83
Bana bu hafta geçmedi. Kitap okuyayım bebekle ilgili diyorum burası bağımlılık yaptı o da olmuyor. Aramızda 1 gün varmış. Düşününce de çok az kalmış yaaa. Ağrım olmadıkça çok kafaya takmamaya çalışıyorum ben

16 aylik olucak daha tam aklı ermiyor gibi gorunuyor ama evde bi bebek gorunce durum nasil olur blmiyorum mesela bana hic düskunlugu yok sadece bi yeri acirsa pacama yapisiyor o yuzden dedigini hic düsunmemistim.
O da bebek daha yaaa ama eminim biraz büyüseler en yakın arkadaş olurlar

Bende vermeyi düşünüyorum valla çünkü ilk bebek bir süre sonra tek bakacağım işe başlayana kadar falan oyalar diye düşünüyorum ama kısmet belki de tutmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…