2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canim hadi ınsallahh sağlıkla., hayırlı zamanda gelsin inşallah dualarım seninle. Yorma. Hiç kendini uzan dinlen açılman yoksa bi sorun olacağını sanmıyorum dayanır minik kuzu,
Geçmiş olsun canım iyi ki randevun vardı da farkedildi. Yatarak dinlenerek süreç uzatılır diye düşünüyorum yoksa pztye randevu verirdi yine. İnş en az 36yı bekler miniş
Sağolun kızlar inşallah bekler Şubat bebeleri biraz aceleci herhalde

Murphyy cimcime çok meraklı demek ki dış dünyaya hemen çıkışa yöneldiğine göre sağlıkla en hayırlı zamanda kavuşmak nasip olsun inşallah geçmiş olsunn

Murphyy canım en hayırlısı ne zamansa o zaman sağlıkla gelsin bebişin

Bekler inşallah minnoş, çok geçmiş olsun bebiş gelene kadar yatıp enerji toplatıyor size demek ki

Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için amin inşallah hepimiz zamanında kucağımıza alırız bebişlerimizi burada merak edilecek birşey yok neden acele ediyor bu bebeler acaba

Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için amin inşallah hepimiz zamanında kucağımıza alırız bebişlerimizi burada merak edilecek birşey yok neden acele ediyor bu bebeler acaba
İçeride sıkılıyorlar, meraklı minikler benim de subat 19 ama şubatı görebilecek miyim acaba

Bizim ki 34+0 da 2400 doktor hattasıyla uyumlu dedi

Ben randevumu cumartesiye erteledim göbek bacak arasında 2 hafta vardı bakalım nasıl çıkacak heyecan yaptım şimdi hayırlısı ama sezaryenden korkuyorum açıkçası
Benim şimdilik iugr yok şükür ama işte uterin arter direncimden her an olabilir diye sanırım 37 de alacaklar

Bnım ki 32+0 da 2 kiloydu doktor gayet iyi demişti

Ben randevumu cumartesiye erteledim göbek bacak arasında 2 hafta vardı bakalım nasıl çıkacak heyecan yaptım şimdi hayırlısı ama sezaryenden korkuyorum açıkçası
İnsallah her şey sağlıkla sıhhatle ilerler kafanıza takmayın dua edelim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…