2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canim hadi ınsallahh sağlıkla., hayırlı zamanda gelsin inşallah 🤲❤️ dualarım seninle. Yorma. Hiç kendini uzan dinlen açılman yoksa bi sorun olacağını sanmıyorum dayanır minik kuzu,
Geçmiş olsun canım iyi ki randevun vardı da farkedildi. Yatarak dinlenerek süreç uzatılır diye düşünüyorum yoksa pztye randevu verirdi yine. İnş en az 36yı bekler miniş
Sağolun kızlar inşallah bekler 🙏🏼 Şubat bebeleri biraz aceleci herhalde 🙂

Murphyy Murphyy cimcime çok meraklı demek ki dış dünyaya hemen çıkışa yöneldiğine göre 🥰 sağlıkla en hayırlı zamanda kavuşmak nasip olsun inşallah geçmiş olsunn 🙏🏻

Murphyy Murphyy canım en hayırlısı ne zamansa o zaman sağlıkla gelsin bebişin 🤲🤲

Bekler inşallah minnoş, çok geçmiş olsun 🙏 bebiş gelene kadar yatıp enerji toplatıyor size demek ki 🌸

Sağlıkla alın kucaginiza doktorunuz ne güzel işini iyi yapan bir doktor ne guzel bilgilendirmis atlamamis hicbir ihtimali, bebis de bekler inşallah vaktini, zamanını hiç merak etmeyin doğsa bile kalacağı en fazla şurada 1 hafta onu bile kalmaz inşallah 💕sanırım biz de ocak grubu gibi olacağız ocakta doğurmayan az kişi kaldı aralıkta doğdu bebisler, bizimkiler de ocak bebisi mi olacaklar ne
Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için 🌺 amin inşallah hepimiz zamanında kucağımıza alırız bebişlerimizi 🙏🏼 burada merak edilecek birşey yok neden acele ediyor bu bebeler acaba 🤔😁

Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için 🌺 amin inşallah hepimiz zamanında kucağımıza alırız bebişlerimizi 🙏🏼 burada merak edilecek birşey yok neden acele ediyor bu bebeler acaba 🤔😁
İçeride sıkılıyorlar, meraklı minikler 😍benim de subat 19 ama şubatı görebilecek miyim acaba😒

Canim bende şimdi kontrolde yım 34+4 2200 olmuş iki hafta önce göbek iki hafta geride kalmıştı aradaki fark 5 güne dusmus çok şükür iki hafta sadece 50 gr almisti geçen kontrolde. Bana vifolic yazdı ve havuc deveci armut muz ceviz badem.bol bol ye dedi dinlen dedi bu sefer biraz daha gelişmiş çok şükür
Bizim ki 34+0 da 2400 doktor hattasıyla uyumlu dedi

Ben randevumu cumartesiye erteledim göbek bacak arasında 2 hafta vardı bakalım nasıl çıkacak heyecan yaptım şimdi hayırlısı ama sezaryenden korkuyorum açıkçası :KK43:
Benim şimdilik iugr yok şükür ama işte uterin arter direncimden her an olabilir diye sanırım 37 de alacaklar 🤲🏻🙏🏻

Bnım ki 32+0 da 2 kiloydu doktor gayet iyi demişti
Kızlar ben 32+0 da iken doktora gitmiştim 2 kilo demişti arkadaşlarım hep alt sınır falan dedi bana merak ediyorum sizin de mi öyleydi takılmam ama böyle söyleyince korktum birde açlık şkerim sınır diye dikkat ediyorum hep hata mı ediyorum napıyorum

X