2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğuma Hazırlık Eğitimi Linki

5 Ocak Cuma

TR Saat 20:00

CA Saat 12:00

Linki etiketlediğiniz arkadaşlarınıza ve doğum destekçilerinize gönderebilirsiniz
──────────
Burak S. is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
Yurt dışından yayın olcak ücretsiz girip bakabilirsiniz benim yarın misafirlerim var gireniycem bilgilenmek isteyen olursa bırakayım buraya

Aynen öyle bizde eşimle minyonuz bizim bebeler minyon olacak rabbim sağlıkla sıhhatle versin insallah

Çok sevindim ikinizinde iyi olmasına rabbim ikinize de sağlık sıhhat versin amin tekrardan kendinize iyi bakın

Karnım ağrıyor demiştim ya kızlar bana yatış verdi doktorum.Bebegime ciğer geliştirici yaptılar tedbir amaçlı.nstde sancılarım çıktı. böyle bir şey beklemeyerek geldim içim rahatlasın diye sırf ama bebeğimin gelişimi 15 gün geride ve suyu sınırda olunca tedbiren yatırdılar sanırım

Kızlar Molfix izotonik ıslak mendil mi yoksa sleepy bio natural mi hangisi daha iyi sizce içeriği daha temiz fiyat farkı da var arasında

Geçmiş olsun iyi ki gitmişsiniz. Doktor kontrolünde olmak daha iyi.

Kızlar yine hastayım tam iyileştim diyorum tekrar oluyor. Şöyle birşey başına gelen var mı dilimin köküne yakın yerde ve dilin yan taraflarında beyazlık ve kabarıklıklar. Bademciğe yakın yerlerde de küçük küçük çil gibi bişeyler çıkıyor ( aft değil) sanki boğazımda bişey takılı kalmış gibi yutkunmak zor ve dilim bembeyaz asla tadı yok pas gibi ne yesem anlamıyorum. Bu olay hamilelikte çıktı 5.kez ya da 6. Kez tekrarlıyor. Doktor test falan yapmadı ağzımı açtı baktı sadece1 kez antibiyotik kullandım ama enfeksiyon geçmedi CRP 29 falandı benim doktor CRP çok yüksek değil normal dedi . Benim derdim bu ne yani niye oluyor sürekli

Benim sürekli olur o tarz intihaplar doğumdan sonra tekrar baktır ayrıntılı. Ben olunca karbonatlı suyla yada tuzlu suyla gargara yapıyorum o şekilde geçiyor bir süre sonra çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…