2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla kızlar bende kasılma olayını hala anlayamayanlardanim
Bi iki kere şüphelenmiştim nst ye takmışlardı bi şey yoktu
Bugün de oglusumun hareketi mi kasılma mı anlamadım hiç hakkımızda hayırlısı sanki hareket gibi bi de çok yedim içtim karnım çok gerildi tam anlayamadım kızlar ya

Bende öyleyim bazen bebek yaslanıyor gibi geliyor bazen karnım o kadar sert oluyor ki patlayacak gibi bazen yumuşacık hayırlısı ile bitirelim bu süreci

oznur_musti07 canim sen ve bebeğin nasılsınız
Merhaba herkese teşekkür ederim cevap veremedim. iyim oscopar iğne kullandığım için sezeryanla lazerle yaktı göbeğim her tarafı mosmor oldu. Dün kontrolüm var di sadece tansiyon sıkıntım var bi dusse tansiyonu daha iyi olucam. Bebegim dün gördüm 3gunde 100 Gr vermiş ödem gitti kilo alır korkmayın,erken doğum olduğu için kalbi Derik dedi normal buyunce kapanır,şuan bebek durumu iyi dedi . Hastane yakın olduğu için hergun bebeğimi görüyorum.

Rabbim bir an önce bebisinle seni sağlığına kavusturup birbirinize kavuşmasını nasip etsin

İkinci çocuğum olmasına rağmen bende kasılmayı bilmiyorum. İlk çocuğumda sezeryan olduğum gün nts de yüksek derecede sancım çıktı hatta dr en az 5 cm açıklık olmalı bu siddette demişti ama bende tık yoktu. Açılmamda olmadı sezeryana aldılar. Sezeryanda da ağrım olmadı herhalde acı eşiği ile alakalı

Bebişin durumunun iyi olmasına çook sevindim dualarım sizinle çabucak atlatırsınız inşallah bu süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…