2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim 19.haftadan beri kasılmam var şuan 33.haftadayım çok şükür bir sıkıntı olmadı. Ağrı-sancı olmadığı sürece, ritmik olmadığı sürece ve günde 10 kereyi geçmediği sürece endişelenme yine de hekiminle görüşürsün. Bebeğe zarar veren birşey değil endişelen
Bu hafta 10u geçti diye korktum tesekkur ederim.bazı doktorlarda kasılma olmalı ki rahim doguma hazırlansın demiş inşallah oyledir 🥲bi vaktinde dogursakta artık bebeklerimiz hakkında konuşsak her hafta başka olaylar çıkıyor🤭

Bu hafta 10u geçti diye korktum tesekkur ederim.bazı doktorlarda kasılma olmalı ki rahim doguma hazırlansın demiş inşallah oyledir 🥲bi vaktinde dogursakta artık bebeklerimiz hakkında konuşsak her hafta başka olaylar çıkıyor🤭
O günlerde gelir Allahın izniyle 🙏🏼🌺

ya gerçekten miii, herkeste sezeryan sonrası zor diyor ya bende o yüzden sezeryana cesaret edemıyorum kilo kalıyo ağrı oluyo falan dıyorlar
Bu kişiden kişiye değişir. Bnım hiç kilom kalmadı ve hiç agrım olmadı. İzim bile belli olmuyor, sezeryan sonrası zorluk 2 gün ile 1 hafta arası.

Benimki daha bellli degil normal dogum istiyorum amma doktorum ocakta muayene olunacaksın ondan sonra karar vericez dedi bide benim goz amelliyati oldugum icin goz dipleri yoklanacakmış. Bide çatı muayenesi var tabi. Sezeryan olursam 04.02.2024 olsun isterim

İzni başlatanlar kaçıncı hafta başlattı merak ettim. 32nin icindeyim 2023ü tamamlayıp çıkayım istiyorum. Ocak 2de çalışamaz raporu götürüp bırakıcam 33ü doldurmuş olucam. Bir yandan da bi hafta daha idare etsem diyorum ama çalışırken ne uyku kaldı ne ev düzeni...
Ben bi mani olmazsa 37 ye kadar çalışacağım. 2 hafta yarıyıl tatili oluyor. Ocak 22 de bırakacağım

Kızlar şimdi ilginç bir şey soracağım size şimdi biz de bir park yatak var odasında bir de anne yanı beşik var. Şimdi bebek uyandı sabah oldu salona geçeceğiz bebeği salonda nereye koyacağız? Salonda neyin içinde durur bebek anne yanı beşiği salona mı taşımak gerek tekerleği yok çok kafam karıştı
Ben yataş juno, babynest ve babybjörn aldım hangisinde durmak isterse djdjdj

X