2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim
Bendede buna benzer oluyor amma boyle devamli haraketetmiyor bir tarafa yigilip kaliyor bir kaç saniye ve bebek haraketi hiss etmiyorum sadece boyle birkerelik tumsek oluyor
Bende genelde hareket oluyor ama attığın video daha anlaşılırmış

Cok kısa saniyelik olursa bende hissediyorum ama 30 40 sn vs sürerse pek hissetmiyorum. Kasilma biterken gevşeme esnasında hissediyorum yada
Ben bazen uzun sürdüğünde de hissediyorum hareket birde pozisyon değiştirmek benim kasılmama iyi gelmiyor

Ben bazen uzun sürdüğünde de hissediyorum hareket birde pozisyon değiştirmek benim kasılmama iyi gelmiyor
Herkeste farklı oluyo demek ki.mesela benim Ayaktayken olursa uzandigimda rahatliyo yada tam tersi. Bide son günlerde şeyi fark ettim. Oturma pozisyonumda etkiliyor. Bağdaş kurmayı çok severim son 1 haftaya kadar rahat kurup oturabiliyodum artık öyle oturdugumda da kasilma oluyo. Sürekli bacaklarım serbest durması gerekiyo ama oda rahatsız ediyo

Benimde hiç belli olmuyor bazen ayakta bazen uzanırken bazen otururken kasılmam oluyor kendi kendine geçiyor sonra. Takılıyor kafasına göre

Teşekkür ederim artık kasılma nasıl emin oldum Moni moni Murphyy
Bendede boyle oluyor çok az zamanlar haraket hissediyorum. Amma ne agri ne sancı hiss etmiyorum kasılma oldugunda. internetde bunların yalancı kasllma oldugu söyleniyor. inşallah bebeğe zarar vermez ya. bende son 2gündür bayağı artdı en cok ayakta olunca oluyor.yarın doktoruma sorucam

Benim 19.haftadan beri kasılmam var şuan 33.haftadayım çok şükür bir sıkıntı olmadı. Ağrı-sancı olmadığı sürece, ritmik olmadığı sürece ve günde 10 kereyi geçmediği sürece endişelenme yine de hekiminle görüşürsün. Bebeğe zarar veren birşey değil endişelenme

Ben kendimi salak gibi hissetmeye başladım ya bu videodaki şekilde oluyor muydu hiç hatırlamıyorum fark etmiyorum çok incelemiyor muyum göbeğimi bilmiyorum ama bi şey olur da fark etmezsem diye korkmaya başladım illa ki yoruluyorum kendime yükleniyorum bi şeyleri halledeyim diye sonradan çıkıyor acısı,şu elektriklenme tarzı şey oldu bi iki gece göbeğimin farklı yerlerinde onu fark ettim,vajinada yine elektriklenme ya da bıçak batması tarzı bi şeyler olmaya başladı bazen ama bebişimin hareketini hissedince bi şey yoktur diye umuyorum bunlar son kontrolden sonra olan gelişmeler çarşamba günü kontrole gidince doktoruma bahsedicem umarım unutmam hafızam ve dikkatim bitik durumda

genellikle 15 ml ya yüksek ya düşük ölçüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…