2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doktorum 34. Haftaya kadar dönmesini bekleriz dedi benimki de keyfi keder içimde dolaniyor bakalım doncek mi suan 31+3 um

Yaaa olmaz mı sen istersin atmaz mıyım 30+6 dan bi foto atıyorum zorla açtık yüzünü

Eklentiler

• 636eabaa-b383-4a4a-ae4f-6e191d0ad6c5.jpeg
    158,4 KB · Görüntüleme: 84
Her aklıma geldiğinde dua ediyorum sana dualarım seninle olacak o da insallah

Kızlar bu grip ben mahvetti kaç gündür hiç iyileşemiyorum şimdi eşimde hasta sanırım hastaneye gidip test yaptıracağım viral bir şey mi kaptık acaba ciddi salgın var diyorlar

Kızlar kasılma mı diye sorduğum buydu işte bu şekilde tümsek olup bir o yana bir bu yana kayıyor sonra biryerde duruyor dokunuyorum o tümseğe sert ve 20sn sonra yok oluyor.

Kızlar kasılma mı diye sorduğum buydu işte bu şekilde tümsek olup bir o yana bir bu yana kayıyor sonra biryerde duruyor dokunuyorum o tümseğe sert ve 20sn sonra yok oluyor.

Yok bu kasilma değil. Kasilmada bebeğin hareketini içeriden de hissetmezsin. Bazen videodaki gibi tümsek olur bazen sadece gerginlik hissi olur dokundugun zaman taş gibi olur. Bu bebeğin gerilmesi hareket ederken ki görüntüsü yada dönerken yaptığı bombelik. Kasilma sabit kısa süreli ve gerginlik hissi gibi oluyor.

Kızlar eşim aradı diyor ki (çevresi geniş baya) bizim oğlana bebek çocuk kıyafeti vermek isteyenler var sen giydirir misin başkasından geleni dedi dedim topla topla hepsini yıkarız giydiririm mis gibi ne olacak çocuğun giydiği haram yediği helal demişler

İçim içimi yemişti çok teşekkür ederim

Merhaba benimde 1. Saat 162 2. Saat 129 çıktı bende henüz doktorla görüşemedim acaba sizin nasıl ilerledi süreciniz

Ben babynest aldım onun için

Hayır bu kasılma değil, kasılmada bildiğiniz bi yer tümsek haline geliyor taş gibi ve elektriklenme gibi bi his oluyo orda. Ben artık yalancı sancı olayını çözdüm ama, eğer hafif pozisyon değiştirirseniz açılıyo hemen o kasılma. Normal sancıda pozisyon değiştirince geçmezmiş

Merhaba 30cu haftadan sonra donuyor bebekler benim 31den hep başı aşağıda merak etme sendede dönücektir. Evet benimde doktorum 27 haftada gelecek ay donmesi gerektigini soylemisdi

Bendede buna benzer oluyor amma boyle devamli haraketetmiyor bir tarafa yigilip kaliyor bir kaç saniye ve bebek haraketi hiss etmiyorum sadece boyle birkerelik tumsek oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…