2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
ama ihtiyacı olana veriyor sadece
Canım sana niye öyle dediler bilmiyorum ama devletin sunduğu bir hizmet bu hemen hemen her belediye veriyor. Kimisi hamilelikte veriyor kimisi doğduktan sonra veriyor. Yani ihtiyaç sahibi olmak ile alakalı bir durum değil ben ihtiyaç sahibi değilim bana getirdiler zaten aradığın zaman kaç haftalık olduğunu soruyorlar başka bir muhabbet geçmiyor 🤷🏻‍♀️

Hazır seçimlerde yaklaştı yatak beşik falan da versinler ibb veriyormuş 🤭😀 bence herkese vermeliler hamile olan
Ben dün aradım. İbb yi.. 153.

Hosgeldin bebek kampanyais bitti dediler.
Yenidogan destek paketine de netten başvurmustum oda onaylanmamış 😬😂elde var sıfır

Evet.Sağ kaburgamın altında şiddetli ağrı oldu bulantı kusmayla birlikte.Öyle gittim hastaneye genişleme ve taş olduğunu söylediler takip ediyorlar.

Üroloji bölümüne gidiyorum kadın doğum doktorum yönlendirmişti ama geçen ay kendisi de baktı ultrason cihazıyla .
çok geçmiş olsun. bende henüz bi şikayet olmadı da aklımda olsun. takipte olmakta fayda var. inşallah daha büyük sorun olmadan atlatırsınız

Evet.Sağ kaburgamın altında şiddetli ağrı oldu bulantı kusmayla birlikte.Öyle gittim hastaneye genişleme ve taş olduğunu söylediler takip ediyorlar.

Üroloji bölümüne gidiyorum kadın doğum doktorum yönlendirmişti ama geçen ay kendisi de baktı ultrason cihazıyla .
arayınca ne diyorsunuz

Kızlar selam . Bugün tam 29.haftamdayım . Belki de şubat annesi olacağım hiç belli değil 🙈 dün doktor kontrolümde bebeğin başı yukarda ayakları aşağıda olduğunu söyledi doktorum ve bir dahaki aya dönmesi lazım dedi . Bu şekilde olup dönen var mı?

Kızlar selam . Bugün tam 29.haftamdayım . Belki de şubat annesi olacağım hiç belli değil 🙈 dün doktor kontrolümde bebeğin başı yukarda ayakları aşağıda olduğunu söyledi doktorum ve bir dahaki aya dönmesi lazım dedi . Bu şekilde olup dönen var mı?
Selam canım 🙋🏻‍♀️ Bebeklerin pozisyonu çok değişken oluyor doğumdan hemen önce bile doğum pozisyonuna gelebilir. Benim her kontrolde pozisyonu farklı oluyor nasıl rahat ediyorsa o şekilde duruyorlar 🤭 Bana doktorum böyle birşey söylemedi daha öncede duymadım açıkçası. Belki bir dahaki ay döner ama 2 gün sonra başı yukarda da olabilir bunun bir garantisi yok bebeğin keyfi ile alakalı 🥰

Selam canım 🙋🏻‍♀️ Bebeklerin pozisyonu çok değişken oluyor doğumdan hemen önce bile doğum pozisyonuna gelebilir. Benim her kontrolde pozisyonu farklı oluyor nasıl rahat ediyorsa o şekilde duruyorlar 🤭 Bana doktorum böyle birşey söylemedi daha öncede duymadım açıkçası. Belki bir dahaki ay döner ama 2 gün sonra başı yukarda da olabilir bunun bir garantisi yok bebeğin keyfi ile alakalı 🥰
Anladım canım . Umarım sadece dünkü keyfiyle alakalı bir durumdur dediğin gibi djdjsj 😍

İzni başlatanlar kaçıncı hafta başlattı merak ettim. 32nin icindeyim 2023ü tamamlayıp çıkayım istiyorum. Ocak 2de çalışamaz raporu götürüp bırakıcam 33ü doldurmuş olucam. Bir yandan da bi hafta daha idare etsem diyorum ama çalışırken ne uyku kaldı ne ev düzeni...
Ben tam 32de aldım izni. Dönüş zamanı kötü oluyor ama rapor haklarımı kullanırım artık

Kızlar şimdi ilginç bir şey soracağım size şimdi biz de bir park yatak var odasında bir de anne yanı beşik var. Şimdi bebek uyandı sabah oldu salona geçeceğiz bebeği salonda nereye koyacağız? Salonda neyin içinde durur bebek anne yanı beşiği salona mı taşımak gerek tekerleği yok çok kafam karıştı
Zaten ilk 6 ay falan kendi odasına götürmeyeceğiz neden odasındaki park yatağı salona koymuyorsun? Yer kaplar diye mi? Bende 2 tane olsa birini direkt salona koyardım. Ben salonda Yataş junoda yatırırım diye düşünüyorum

B Buffalosos D Dr X kızlar yok mu bebiş renkli ultrason fotosu teyzesi merak etti kuzuları, gostermezseniz bana bozusuruz bak🤣🤣 çok sevdim bebeklerinizi hep takip ediyorum, inşaallah ben de bir gün karnimda sağlıklı tekmeler hissederim 🤭
Detaylıdan sonra göremedik kuzum kendini saklıyor çekemedik foto 🥹🥹

X