2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ayrıca emzirme, yıkama, yenidoğan bakımı eğitimleride veriyorlar aklında bulunsun.
evet bizimde veriyorlarmıs katılsam mı hem sosyalleşmiş de oluruz diyorum. güzel ve faydalı bir eğitim olur daha bebek bezi nasıl takılır onu bile bilmiyorum ben

Dün ana sağlıkta kan verdim evde kan şekeri olctum gittim118 di avlik dünkü sağlık.ocagindaki 86 gelmis bu kadar fark.olabilir mi sizce evdeki aletle direk.kandqn alınması kolesterol.yukselmis benim vitaminler düşük demir yüksek acayip.acayip isler

ben de şimdi aradım ihtiyaç sahiplerine veriyoruz dediler kira da mısınız falan diye sorular sordular inceleme neticesinde veriyoruz dediler
Ne alaka hepimiz aynı vergiyi vermiyor muyuz hayret bir şey Benim aradığım kişi öyle bir şey söylemedi ama demek ki bu da şehirden şehire değişiyor.

Ne alaka hepimiz aynı vergiyi vermiyor muyuz hayret bir şey Benim aradığım kişi öyle bir şey söylemedi ama demek ki bu da şehirden şehire değişiyor.
İhtiyaç sahiplerine götürülen ayrı birşey hoşgeldin bebek kampanyası değil farklı şekilde başvuru yapıyor ihtiyaç sahipleri.

Kocaeli’de bende başvurmak istiyorum ama doğum sorması mı öncesi mi veriyorlar bilginiz var mı ? Bir de arayarak sanırım başvuru alıyor Kocaeli
153’ü arıyorsunuz hoşgeldin bebek kampanyasından faydalanmak istiyorum diyorsunuz bu şekilde başvuru yapılıyor 1 hafta içinde de çantayı evinize kadar getiriyorlar. İsterseniz ek olarak emzirme, yıkama, yenidoğan bakımı ile ilgili eğitimde veriyorlar. 28 haftalık olduysanız arayabilirsiniz. Birde süt kart var 28 hafta olunca sağlık ocağı başvurunuzu yapıyor 1 hafta içinde süt kart çıkıyor sosyal hizmetlerden gidip kartı alıyorsunuz içine 450 tl yükleme yapıyorlar tek seferliğe mahsus.

1 hafta sonra 28 olacağım inşallah o zaman arayayım ikiz bebekler için 2 tane verirler büyük ihtimal çok iyi olur çok sağolun

Kızlar selam bugün kontrol var şu an nst ye bağlıyım ilk defa bebiş gayet iyi başı sağ kasigimin orda dönmüş, kilosu 2300 dedi boyu 46cm 33. Hafta, ama önden gidiyormuş 35 gorunuyormus,şekerin yok di mi dedi evet dedim. Ama son zamanlarda neredeyse hergun tatlı yiyorum yemesem mi kansızlık var doğumda sana kan gerekebilir dedi gayet iyiyiz smdilik bi sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…