2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Maşallah canım kilosu iyiymiş sanada az falan dememiştir umarım malum her doktor kiloları az buluyor nedense ablamında eltisi 2. Hamile 4,5 aylık hep erkek dediler şimdi kız demişler

Evet kadın doğum uzmanı canım kendi cihazıyla bakıyor.İnşallah herkesin akımları çok güzel çıkar hep
Kadın doğum doktorunun odasında renkli doppler olmuyor diye bilyrum canım yada bazı kadın doğumcular işi ehli doktoruna radyolojiye bırakıyorlar sanırım yada para alınsın dye yapıyorlar blmyrum odasında bakıyorsa şanslısın

Ahahha tam adamına demiş yaaa

Ben ne yesem yanıyor akşam çay içsemde içmesemde uyuyamıyorum çok güzel karnımı doyursam da gece uyandığımda acıkıyorum oluru yok bu işin

Kızlar devlette yapılan nst sonucunu elimize veriyorlar mı? Bir de devlette renkli Doppler çekiyorlar mı? Yarına devlette randevu buldumda bu testleri isticem geri çevirmezler inşallah özelde pahalı dicem resmen

Ekstra ücret almıyorlar ama genelde bebiş göstermiyor biz de ne zaman gitsek iki eli yüzünde yumruk yapmış kapatıyor oluyor
cihazdan cihaza değişiyor herhalde

Yok canım şimdiki cihazların çoğu doppler ama 3 boyutlu inceleme başka bir uzmanlık gerektiriyor.

Ekstra ücret almıyorlar ama genelde bebiş göstermiyor biz de ne zaman gitsek iki eli yüzünde yumruk yapmış kapatıyor oluyor

cihazdan cihaza değişiyor herhalde
Benim kızda öyle iki eli yüzünde yumruk yapmış bir vaziyette hiç göstermedi yüzünü en son detaylıda şans eseri gördük bir daha göremedik Ben aylık gidiyorum muayeneye doktorum 3 aydır doppler ile kan akışına bakıyor ekstra bir cihaz ile değil normal usg yaptığı cihaz ile bakıyor her cihazda doppler özelliği olmayabiliyor ama artık çoğu usg cihazında doppler özelliği var.

Çok şükür. Kilosu icin bisey dedimi iyimi haftasına uyumlumu?

Özele gidiyorum canım, eşimin özel sigortası var. Ödeme yapmıyoruz ama muayenesi 900 küsür. Nstyi de senin için özellikle soracağım. Çünkü bende taktım açıkcası.
Özel sigorta varsa nst içinde almayabilir ama yinede fiyat alırsan merak edyorum açıkcası her özelde ücret nekadar dye

Özellikle gidince kadın doğuma sorucam sizin cihazda doppler yokmu diye yok dese bile artık inanasım gelmiyor bazen para için yapıyorlar dye şüphe etmiyor değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…