2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar merhaba benim de midem yanıyor aşırı derecede 4. Aydan beri ben 3.gaviskon siseme geçtim 2 kutu bitirdjm yapacak bişey yok yoksa uyuyamıyorum. Baharati kestim yağlı şeyler de yemiyorum o zman daha rahat ediyorum. Siz de deneyin.

Uykusuzluk problemi için de iki gündür çay kahve yapmıyorum çok şükür rahat uyuyorum bence sizde deneyin, bide yatmadan yarım saat önce yoğurtla ekmek yedim. Karnımın yok olması da uykuya kolay geçiriyor. Mesela yemek yedim 7 de aç gibiysem yatmaya 1 saat kala 1 yumurta kırıp yiyorum.npeynir zeytinle o bana yetiyo çok şükür rahat uyumuşum dedihjm gibi.

Bide eğer midem yanacak gubi hissedersem küçük bı yudum gaviskon içip uyuyorum.

Geçen konserve domatesli makarna yemek zorunda kaldım misafirliğe o gecem felç oldu. Midem öldürdü beni evet organlar yer değiştiriyor daraliyorz falan ama yediklerimiz Dr önemle bence. Deneyin kızlar uykuya kanacagimiz son haftalar belkide

Ay inan ki hiç bilmiyorum migren mi tansiyondan mı acaba diyorum vücudum boynuma ağır mı geliyor boynumdan başıma vuruyor çünkü sonrasında ağrı tek taraflı geliyor göz ağrısı çekiyorum.Gebelikten önce de adet migrenim vardı adetten bir gün önce şiddetli baş ağrısı çekerdim acillik olurdum öyle anlardım adet olacağımı hatta doktor adet migrenin var demişti.Ama şimdi neden oluyor noluyor anlamıyorum tansiyon da düşük çıkıyor yüksek de değil.Dün gece bende bitkisel krem sürdüm boynuma alnıma öyle tülbentle sardım yattım çaresiz biraz iyi geldi ama çok şükür

Böbrek takipli olduğundan 2 haftada bir çağırıyor beni
Bugün 30+0 bebiş baş aşağı dönmüş sağ böbrekte iki hafta önce 26 mm genişleme vardı bebek döndüğü için genişleme çok azalmış şükürler olsun yoksa stent takılacaktı aşk böceğim kurtardı annesini
41 cm 1610 gram çıktı kafası yine bir hafta büyük karın çevresi haftayla uyumlu
Doktor konuşurken kızımız dedi şok oldum neyyyy dedim ayyy yok yok erkek bu dedi bak testis dedi baya belli artık

Bizde hiç göremedik ki ne zaman gitsem sırtı dönük sıpanın ne düzgün fotoğraf var ne görebildik dün diyorum artık ultrasonda ama bugüne kadar sabrettim bende merak ediyorum diye nafnafilee
Birsey sormak istiyorum cahil gibi oldum biraz ama en son 4 boyutlu ayrıntılı ultrason da görmüşüm ben özel de ama devlet hastanesinde takipliydm artık özele gidicem dogum için de orda düşünüyorum kontrole gittiginizde Doktor 4 boyutlu da gösteriyor mu özel se ücret vb talep ediliyor mu

Özelde gösteriyor doktor ama tamamen bebeğe bağlı haftalardır renkli bakmamıza rağmen yüzünü kapatıyor arkasını dönüyor ya da kordon geliyor yakalayamadık renkli de görüntüyü tam olarak

Göstermeye çalışıyor doktor ancak bebeğin hep sırtı dönük olduğu için pek bişey göremiyoruz ayrıntılı da azıcık yandan burnunu dudağını görebildik

Bebekler büyüdükçe 4 boyutlu göstermeye başladılar ekstra ücret vs yok ama bizimkinin de eli hep yüzünde bizde hiç göremedik

N nurrr256 şimdiki ultrasonlarda 3 boyutlu, ama doktorlar normal ölçüm yapıyor ve gerek gördüğünde açıyor ama bebeği göstermek için muhakkak sonda açıyor bizimki ama bir türlü göremedik net bir fotomu yok, 3 boyutluda da çok hareketli olduğu için görmemiştik.
Zamane bebeleri Nazlı nazlı anacım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…