2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
6’da uyandım benimki çok erkek uyanıyor böyle içerde kahve içiyor kalktım ben de benim bebekte 5-6 gibi başlıyor tepinmeye uyandırıyor , geri yatmadım doktordan randevu alıp gideyim diyorum 30+0 bugün
Ben dön sağa dön sola wc gidiyrum geliyorum uyku kaçıyor uyku arasında bile bebeğin hareketlerni hissedyrum hiç uyumuyorgit bakalım sizin kilo kaç çıkıcak

Her kontrolde bakılması lazım diye biliyorum son aylarda.Benim doktorum kendisi bakıyor
Doktorun sadece kadın doğum değilmi? Bizi radyolojiye yönlendiriyorlar renkli doppler her kontrolde renkli doppler yapıldığını duymadım sadece son iki ayda falan istiyorlarmış

Kızlar hastane de takmak için taç aldınız mı? Aldıysanız nasıl bişey aldınız ne alacağımı şaşırdım da ben
Ben ilk çocukta yaptırdım kendime ve oğluma onun ki tavşan kulaklıydı aynılarını kullanırım

Eklentiler

• 1BD81452-1449-4778-835C-326242A4B286.png
    269,1 KB · Görüntüleme: 98
Suwenden bu pijamayı alan var mı ya da başka pijama alan kumaşları nasıl acaba. Ben önce ki yıllarda emzirme sütyeni almıştım hemen kötü olmuştu çeker mi diye aşırı tereddüt ettim

Eklentiler

• CA401AAE-E2FC-4FA9-8958-52668847662D.png
    302,1 KB · Görüntüleme: 95
Benim kız da hep plesantanin arkasına saklanıyor hiç göremedim yüzünü düzgün fotosu yok hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…