2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Özellikle gidince kadın doğuma sorucam sizin cihazda doppler yokmu diye yok dese bile artık inanasım gelmiyor bazen para için yapıyorlar dye şüphe etmiyor değilim
Varsa bile yok der yönlendirme yapmış bir kere. Ne yazıkki sağlık sektöründe de para için bu tarz şeyler yapılabiliyor doktorun insiyatifine kalmış bazı şeyler. Bende özele gidiyorum ama doktorum para göz değil allahtan

Varsa bile yok der yönlendirme yapmış bir kere. Ne yazıkki sağlık sektöründe de para için bu tarz şeyler yapılabiliyor doktorun insiyatifine kalmış bazı şeyler. Bende özele gidiyorum ama doktorum para göz değil allahtan
Normalde bu hastanede değil aynı hastanede bu 2. Doktorum diğer doktorum evlenince gitti ikiside yaptırabliyorsan testleri dışardada yaptırablirsin diyor kabulüm diyorlar belkide gerçekten kendi cihazlarında yoktur bilmyrumki

Bizde hiç göremedik ki ne zaman gitsem sırtı dönük sıpanın ne düzgün fotoğraf var ne görebildik dün diyorum artık ultrasonda ama bugüne kadar sabrettim bende merak ediyorum diye nafilee😅
Bana gecen hafta 28+5te daha küçük o yüzden düzgün bir poz vermiyor ilerleyen haftalarda daha iyi yakalarız dedi ama bilemiyorum cimcime kızım plesantasini yastık olarak kullanıyor saklıyor yüzünü

Kızlar benim iki gündür birden başım donuyor sanki 1. trimestr gibi oluyorum elim ayagim uyusuyor. Midem karışıyor kendimi yorgun bitmis gibi hiss ediyorum anlik gelip gidiyor boyle acaba neden boyle oluyorum. Boyle olan varmi?

Kızlar benim iki gündür birden başım donuyor sanki 1. trimestr gibi oluyorum elim ayagim uyusuyor. Midem karışıyor kendimi yorgun bitmis gibi hiss ediyorum anlik gelip gidiyor boyle acaba neden boyle oluyorum. Boyle olan varmi?
Bende öyleydim bir ay önce canım kan değerim düşmüş ilacı ikiye çıkardı ama ben birde sabahları keçiboynuzu pekmezine limon sıkıp içmeye başladım onunla düzeldim hatta yatakta bile sağa sola dönerken başım dönüyordu

Kızlar ya bugün randevu beklerken bir tane abla vardı yaşı büyük , 3 kızı varmış biraz konuştuk kız mı erkek mi diye sordu erkek dedim sakın kibirlenme erkek oğlum oluyor diye hayırlı olsun diye dua et dedi dedim abla ne kibiri 🤣 3 hakkımı da sen almıssın masallah 🤭🤭 çok güldüm ya bugün

Bende öyleydim bir ay önce canım kan değerim düşmüş ilacı ikiye çıkardı ama ben birde sabahları keçiboynuzu pekmezine limon sıkıp içmeye başladım onunla düzeldim hatta yatakta bile sağa sola dönerken başım dönüyordu
Aynen bende yatakta bile uzanirken basim donuyor. Şerbet yapıp içtim biraz duzeldim gibi amma gidip geliyor

Kızlar ya bugün randevu beklerken bir tane abla vardı yaşı büyük , 3 kızı varmış biraz konuştuk kız mı erkek mi diye sordu erkek dedim sakın kibirlenme erkek oğlum oluyor diye hayırlı olsun diye dua et dedi dedim abla ne kibiri 🤣 3 hakkımı da sen almıssın masallah 🤭🤭 çok güldüm ya bugün
Ay benim de gücüme gitti bazı yakınlarım bile söyledi erkek diyince olsun hayırlı evlat olsun da dedi birkaç kişi

Bu takımlar benimde çok hoşuma gidiyor beşiği aldığımızda içinde takım vardı ama bu tarz değil doğumdan snra bende alıcam yedek şart güle güle kullanılsın
Doğrusu bende beğendim böyle takım yaptırmak iyi oldu kumaştan her şey çıktı ağız mendilleri falan da yapmış yapan kişi daha uyguna denk geldi

Ay benim de gücüme gitti bazı yakınlarım bile söyledi erkek diyince olsun hayırlı evlat olsun da dedi birkaç kişi
Ben çok kız istemiştim başta üzülmüştüm ama sonra alıştım evladın cinsiyeti yokmuş hiç 🥰 garip ama demek çok erkek isteyen de var

Biz de oğlumuzu bekliyoruz. Bize de allah sabır versin diyen çok oldu. Hamilelik haberine en bşta çok sevinen ve heyecanlanan bir yakınımız cinsiyeti öğrendikten sonra bir daha bu konuyu hiç açmadı. Sanki hamile değilmişim gibi davranıyor hatta

Biz de oğlumuzu bekliyoruz. Bize de allah sabır versin diyen çok oldu. Hamilelik haberine en bşta çok sevinen ve heyecanlanan bir yakınımız cinsiyeti öğrendikten sonra bir daha bu konuyu hiç açmadı. Sanki hamile değilmişim gibi davranıyor hatta
Yani bir de insanlara beğendirmeye uğraşcaz sanki. Gelsin teselli edelim bir de. Çok acayipler ya. Hiç anne olmamış gibi davranıyolar. Halbuki ayırt edebilir misin asla yani. Erkek diyorum olsun diyo. Çarpasım geliyo ağızlarına.

Benim ilk bebeğim erkek, cinsiyeti öğrendiğimiz zaman eşimin ailesi keşke kız olsaydı ama olsun napalım demişti şaka gibi ama gerçek😀Çok üzülmüştüm çok sinir olmuştum o zamanlar

X