2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Tam bi kaos ortamı. Tam bi nefis savaşı vereceksin. Mevlam şimdiden yar yardımcın olsun. Ben aklıma geldikçe kötü oluyorum görmek daha kötü olur kepekli galeta al onu ye arada bari
Ya hiç sorma aslında müdür yaptırmayacaktı ama diğer hocalar ısrar etti biliyorlar aslında yiyemediğimi ama işte kimse kimseyi düşünecek durumda değil 1 gün olsa neyse derim hergün 1 sınıf yapacak 10 gün sürecek. Yandım bennnnn .

Ezcaneden kendiniz aldınız değil mi? Kaçıncı haftada oldunuz? Benim doktorum 32 dedi ama internette bir doktor en iyi hafta 30 diyor. Boostrix mi aldınız bir de fiyatı nedir
Benimkisi 28de yaptır dedi 28+6da yaptırdım, adacel aldım 550 tl tuttu.Piyasada adacel ya da boostrix var başka muadili yok

Karma aşıyı eczaneden alıyoruz dimi? Bir de çok acıyor mu halsiz hissettin mi
Eczaneden reçetesiz alıyoruz,yapılırken hiç acımıyor ama ertesi gün biraz kol ağrısı ve halsizlik yaptı bendebebişte de yaptı sanırım çünkü o da durgunlaştı biraz, doktoruma sordum normal dedi, bugün normale döndüevdekilere de yaptırmakta fayda var aklınızda bulunsun eşiniz vs

Kontrolden geldim kızlar ama pek iç açıcı değil serviks kanalıydı sanırım 25 mm sınıra inmiş enson 28+5 de gittğimde 1279 du kilosu şuan 31+1 in 1500 olmuş kilosu 1 hafta geride dedi yumurtada sık yiyorum dedm bazen plesantada besin geçişi az olabliyor dedi tedbir amaçlı renkli doppler istedi kan idrar tahlil falan istedi birde nst istedi ama daha yaptırmadık haftaya ptesi tekrar çağırdı ozamana kadar yaptırıcaz kilosu canımı sıkıyor açıkcası biraz eğer renkli doppler temiz çıkarsa biraz minyon olucak sanırım dedi takipte olmamız gerekyor dedi birde özel hastaneye gidip nst ücretş ödeyen varmı aramızda?Nst ücreti 650 dediler

2 ablam kullandı 1 2 saat içinde doğum gerçekleşti çok uzun süre sanci da cekmediler

Oda kötü ya. Aslinda 2 3 güne bölüp bi kaç sınıf birleştirme yapsalar hatta anne babalarda gelse ne var yoksa yenir biter aslinda çok daha kısa surerdi ama. Öğretmenler de ne yapsın çeşit çeşit şeyler yicez diye yapmak istemişlerdir bide Antep yani. Ben olsam bende isterdim yalan yok Mevlam bu sabrın mükafatını iki cihanda versin inşallah. Kolay değil çünkü

Kuzum ceviz kaşar peyniri muz çiğ fındık tüket. Bebis kilo alsın. Yiyebildigin kadar yemeye calis. İnşallah bi sey çıkmaz. Devlete gidip cektirsen olmaz mı acaba az da değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…