2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Tedbir amaçlı ama sıkıntı çıkmazsa ben daha çok rahatlıcam işte e yemek yapmazsam olmuyor zaten 2-3 saatte bir acıkıyorumyemeksizde olmuyor yapmaya gelicek kimsede yok

Mide yanması için kekik ve balı sormuştum ama önermedi etin üzerine falan atıp yiyebilirsin ama diğer türlü yersen şu olur yemezsen şu olur diye bsey dyemem bunun üzerinde bir çalışma yk dedi

Canım istersen başka bir doktora daha görün sanki burda bir arkadaşımızın farklı doktorlarda ölçümleri farklı çıkmıştı

Senin çok iyi tam uyumlu kilosu keşke en azından 1650 falan olsaydı işte tedbir amaçlı tiroid kan idrar tahlillerş doppler istedi serviks için hiç bişey demedi bu sınırda kalabilirsek güzel ilerleriz dedi
Serviks konusu geçtiğinde okumussundur canım mümkün oldukça yavaş ve az hareket et. Eğil doğrul bi şeyler kaldırma durumlarına dikkat et.

Iste bu serviks bi anda kisalabiliyor. O yüzden çok dikkat etmek gerek.

İşte devlete randevu bakıyorum yarına var ama hepsi bu haftaya yetişirmi blmyrum haftaya gittğimde götürücem birde eşim devlette olsa erkek dr istemyr şuan erkek dra randevu var
Erkek doktor alttan bakmaz normal gideceğin için ama yinede sen bilirsin. Acaba acilden giriş yaotirsan nst için olur mu ki. 650 de az değil 15 lik çekim için

Bu haftadan sonra uzar mı ki?Aslında yorduğum sayılmaz normal günlük işler ağır iş yapmıyorum birde ben çok sol tarafıma yatan biri değilim
Canım telaş yapma ama tedbirli ol. Benim 23+5 te 18 mm çıkmıştı bir hafta dinlendim 28 oldu 27 kasımda 27 mm ydi. Yorma kendini bol su iç, kabız olma

Ultrason kağıdına baktım benim de kağıda göre 1 hafta geri görünüyor kan akışında vs bir sorun yoksa canımızı sıkmaya gerek yok ya düzgünce besleniyoruz daha ne yapabiliriz yani. aynı şekilde benim de uzunluk 25 mm di.

Merhaba şu an ben de 6+4 üm ve kese geçen hafta vardı boştu bu hafta yolk saci gördük haftaya belli olur dedi doktorum inşallah kalp atışını ve bebeği görürüz sizin süreciniz nasıl ilerledi acaba?

Kaçıncı haftadasınız ve kilosu kaçtı

Erkek doktor alttan bakmaz normal gideceğin için ama yinede sen bilirsin. Acaba acilden giriş yaotirsan nst için olur mu ki. 650 de az değil 15 lik çekim için
Alttan baksada eşim istemiyor işte aslında acile gidip sadece nst çekimi için girebilirim karnımda sertleşme sancı oluyor derim olmadı

Kızlar soluma yatayım diyorum ama soluma yatınca nefessiz kalıyorum ben kalbim bir tuhaf atıyor sağa yatınca olmuyor bu yüzden sola yatamıyorum benbu hafta grubun sorunlu üyesiyim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…