2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar sabahlari alt karın agrisiyla uyaniyorum son haftalarda 28.haftadayim yalanci sanci falan olabilir mi bu
İdrara sıkışık olduğumda bende de oluyor. Hatta gün içinde de vaktinde wc cikmazsam gene baskı oluyo. Belki öyle bi şeydir? Olabilir mi? Wc sonrasi rahatlık oluyor mu mesela

Kızlar sabahlari alt karın agrisiyla uyaniyorum son haftalarda 28.haftadayim yalanci sanci falan olabilir mi bu
28+5 bu aralar bende de ağrı ve kasılma fazla oluyor biz mi fazla hissetmeye başladık anlamıyorum herkesten aynı şeyleri duyuyorum haftaya kontrolüm var soracağım

Adam da çok rahatmış ben orda canımla uğraşırken eşimin gdip duş alması fln biraz sinir bozucu

Annemde beni öyle doğurmuş kontrole diye gitmiş doğum yakın demişler geri yollamamislar 2 3 saate de doğmuşum. ama babam o süre içinde ne yaptı bilmiyorum bende bu haftadan sonra özellikle ankaraya kontrole giderken biraz hazırlıklı gidicem. Ankaradaki doktor hadi alalım diyebilir bi anda

Kızlar sağa sola dönemiyorum vücudumu taşıyamıyorum artık bacak aralarım çatılarım ağrıyor artıkbugünkorkmaya başladım artık
Aynı ben sağa sola dönerken acıdan ağrıdan uykum açılıyor o derece. Sabah uyanır uyanmaz ayağa kalkınca daha çok ağrıyor sendeleyerek yürüyorum.

MagneZyum düzenli kullanmıyorum hatta doktorumla magnezyum kullan diye konunolmadı hiç ben kramp giriyor demiştim magnezyum alablirsin demişti arada içiyorum öyle
He gün kullan canım..gerçi ben hiç aksatmıyorum ama yinede kalkarken otururken, yatarken heryerim ağrıyo..
Ocak şubat ta nasıl olcaz bakalim

Evet canım şeker takibini düzenli yap inşallah bi sorun yaşamazsın

Merhabalar. Hastane çıkışı için hemşireye verilecek alt üst takım aldım. İçine uzun kollu ya da kısa kollu çıtçıtlı mı koysam yoksa iç zıbın mı koysam karar veremedim? Siz nasıl yaptınız

Eklentiler

• IMG_4582.png
    229,9 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_4580.png
    156,1 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_4584.png
    369,3 KB · Görüntüleme: 62
ben atlet gibi olan zıbın koyacağım içine. zıbın+alt üst takım+şapka+sarılması için pamuklu battaniye koyacağım ben

He gün kullan canım..gerçi ben hiç aksatmıyorum ama yinede kalkarken otururken, yatarken heryerim ağrıyo..
Ocak şubat ta nasıl olcaz bakalim
Dün akşam içmeme rağmen gece aynı bacağıma aynı anda 2 farklı yere kramp girdican çekiştim resmen ocak şubatı düşünmek istemyrumallahtan şubatın ortalarına kalmıcam

Kış bebeği olacağı için ilk 1 ay kadar sagdakinden kullanmak çok yararlı olacaktır. Hem göbek akarsa zibin vs temiz kalıyor gem terlerse terini cekiyo o sagdaki iç kıyafet. Ben ekstra bi kaç tane dikim yaptırdım.
İlk hemşireye verirken de her ikisinden de vericemm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…