2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Eşim ameliyat olup eve geçmiştik yatak odamız yan dairenin oturma odasımı yoksa çocuk odasını anlmadık 11 gibi bazen yatıyoruz çocukların bağırış gürültüleri çok geliyor 3 erkek çocuğu eşimde sinirlenip duvara vurdu biradaha ses falan gelmedi kesilmedi ama çok sesleri geliyordu hukuken apartmanlarda komşu komşusunu rahatsız edemez cezası var bizim apartman girişine yönetici asmış para cezasını

Disiplin yok, hayır yok, aktivite yok. Dümdüz yapmışlar çocukları yazık.. o çocukların zaten akşam 9 da yatakta olması lazım. Bazı aileler çok garip kendileri de sinir hastası halbuki muhtemelen sevgi de görmüyordur çocuklar kadının psikolojisi bozuktur saldım çayıra durumları. İnsanları rahatsız etme hakları yok. Bence polis çağırın ciddiyeti görsünler kapıya polis gelmesi caydırıcı olabilir

Evlenmeden önce de sitede oturuyordum adı çok bilindik bir site orda ses yapmak kesinlikle yasaktı ve evden çıkarma durumları oluyordu imza toplandığında. Bu sitede güya bilindik ama gürültü durumlarında bizi kimse dinlemiyor polisi arayın diyor yönetim. Eşim üst kattaki adamı arıyor ama bir kaç saat sonra kaldıkları yerden devam ediyorlar. Çok gorgusuzler ya. Napacağımızı şaşırdık taşınmayı düşündük ev de bulamadık

Kadın birde o kadar yalan konuşuyor ki güya 9’da çocukları yatıyormuş ama nerde gece 24-1’e kadar tepiniyorlar. Eşim bazen gece vardiyasında olduğunda seslerden korkuyorum 3 harfliler yapıyor falan diye Kadının psikolojisi de bozuk sürekli eşiyle kavga ediyorlar hep çığlık kiyamet. Çocuk doğduktan sonra biz bi karakolluk oluruz zaten çünkü bu seste çocuk uyumaz yani

Komşudan çekmek zor allah kimseye yaşatmasın haberlerde nelerle sonuçlanıyor kimse karışmak istemiyor artık maalesef bazen hiç bulaşmamak en güzeli polisi bile çağırsan komşu düşman kesiliyor resmen Allah korusun inşallah sonucu güzel olur sizin için küçüktüm babamı kaybetmiştik annem ben ablam yeğenim yaşıyorduk üst kattan ceviz kırarlardı resmen eziyet ederlerdi bize eve girip çıkmaya korkardık hep uğraşıyorlardı bizimle çok çekmiştik arada gelir aklıma Beter olmuşlardır inşallah

Komşunun komşu üzerinde hakkı var Allahın adaleti şaşmaz. Başın sağolsun canım. Malesef bilerek yapıyorlar inada biniyor iş. Biz muhtemelen mahkemelik olacağız gibi duruyor bakalım herşeyin hayırlısı

canım kafaya takma bir günleri diğer günlerine uymuyor bende 2-3 gün düşündüm eskisi gibi değil diye psikolojik olarak kötü oldu doktora gittim birşey çıkmadı sonra hareketlendi baya da acıtarak vuruyor üzme kendini :)

Evet 2 gündür benimki de çok sessiz. Muhtemelen sırtını dönmüştür diye düşünüyorum çünkü hareketliydi ondan önce. Bir iki gün takip edeceğim ben de inşallah döner yine vurur güzelce

Bana da oluyor bazen büyük ihtimalle uyuyorlar derinden de olsa hissediyorsan korkma

Şükür düzeldi hareketkeri yer değiştirdi dşyemi hissetmedim anlmadım ama rahmime acayip şekilde vuruyor baskı yapıyor herşey yolundadır inşallah ctesiye randevuda bulamadım ptesiye alabildimsancı gibi giriyor rahmime ağrı

Bence polise şikayet edin

Kekik çayı ve çok fazla kekik baharatı gebelikte en çok yasaklanan şey.
Öylemi bilmiyordum çayını kullanmıyorum sadece midem yandığında baharatını kullanıyorum oda 30. Haftadan sonra başka trülü geçmiyor ama doktorum aşırıya kaçmadıkça sorun yok dedi

Merhaba ay tıpkı beni anlatmışsın. Yeni evlendigimde o kadar acı çekiyodumki bir kaç ay sürmüştü hatta bir ara verdikten sonra birlikte olunca yinede ağrı veriyor. Acaba neden oluyor boyle
Aynen özellikle hamilelikte uzun süre birlikte olmayıp sonra 1 kere denedik yine çok fazla ağrı yaşadım

Kızlar bu bebek hareketleri çok güçlü mü ne olmaya başladı arada sarsıyor beni sağa sola sallanıyorum elini kolunu mu açıyor nedir korktum demin ya

Kızlar selam ben doktora gittim çok şükür kolestaz çıkmadı en çok ona seviniyorum ama alerji değerlerim yüksek çıktı büyük ihtimal bir şeye alerji oldum neye bilmiyorum ama mantar çıkmadı ama idrar yolu enfeksiyonum var bu arada idrarda protein +1 çıktı bir günlük idrar biriktirmemi istediler ben bu testleri üniversitede yaptırdım özeldeki doktoruma yarın göstereceğim sonuçları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…