2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimki set halinde içinde bunların hepsi var yarım askılı uzun kollu zıbın çıtçıtlı olarak seti komple koyucam hangisini giydirirlerse artık

Yakında yatak odasından salona geçiş yapıcam gibi görünüyor zor oluyor yataktan kalkmak bazen
Ben geçeli baya oldu daha rahat yatak bazalı bir de robot girsin diye ayaklarını da yükseltmiştik in çık çok zor oluyordu böyle daha rahat oldu ama ben geçince eşim de çocuğum da geçti hep beraber takılıyoruz salonda

Ben de sezeryan doğum yaptım benden de depend istediler götürmemiştim aldırttık eşime.Çok rahatlık oldu.Demek ki değişiyor her yerde
Ben de depend isteniyor her yerde diye ped almamıştım degisiyormus tip fakültesinde doğum yaptım ama etkisi var mıdır bilmiyorum hiç merhem vs kullanmama rağmen çok çabuk iyileşmisti sezaryen yerim

Salonda rahat uyuyamıyorum ben aslında yatak odam biraz yüksek olunca rahat edyordum rahat uyuyordum ama şuan kalkmakta zorlanıyorum salona yavaştan geçicem artık

Kızlar bebeğimin hareketlerini bugün daha yeni hissetmeye başladım ama derinden kıpır kıpır değil moralim bozuk biraz şimdi az önce bi vurdu ama derindne geliyor eşime her sabah erken kahvaltı hazırlarım ozamandan beri hep hareketli olurdu bugün neden byle acaba

Salonda rahat uyuyamıyorum ben aslında yatak odam biraz yüksek olunca rahat edyordum rahat uyuyordum ama şuan kalkmakta zorlanıyorum salona yavaştan geçicem artık
Ya biz yeni taşındık, yeni baza almıştık gelmedi, köy evleri gibi yatağı yere koyduk hergün yerde yatıp kalkıyorum ama o da beni çok zoruluyor, ha bugün ha yarın gelcek diye diye de taşınmafım salına. Sanırım artık benim de vaktim geldi

Kızlar merhaba. Size danışmak istediğim bir konu var. Aşırı gürültü sebebi ile üst kat komşuma dava açmayı düşünüyorum. Bu davalar genelde nasıl sonuçlanıyor faydası oluyor mu yoksa boşu boşuna mı uğraşmış olurum tek çözüm taşınmak mıdır. Sitede oturuyorum ve yönetimde yapacakları birşeyin olmadığını söylediler. Bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Yerden kalkmakta zor oluyor maalesef

Hukuki olarak bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyorum bende böyle şeyler yüzünden okb bile başlamıştı hala daha yan komşumuz haftada 2-3 eşyaları kırmalı kavga gürültü yapıyorlar seste edemiyorum kavga olduğu için eşime de söylemiyorum bası belaya girer diye.
Sizde ne sesleri var müzik çocuk vs mi yoksa eşya gürültüsü mü

Her türlü ses var ama en çokta çocuk sesi var sabahın köründe başlayan gece 24-01’e kadar kesilmeyen gürültüler. Çok dayanılmaz bir hal aldığı zaman eşim adamı arayıp söylüyor bir kaç saat sesleri kesiliyor ondan sonra tekrar kaldığı yerden devam. Adam mülayim sessiz bir tip kadın çok fena sinir hastası gibi birşey zaten her gün kavga ediyorlar. 3 tane çocuk var evde ve 2’si okul çağında kocaman. Azıcık bir huzurlu uykum vardı gürültüden onu da uyuyamadım resmen hayvanat bahçesi var üst katımda. Ya bu ev sahiplerini evden atmıyorlar mı acaba her akşam eşimi zor tutuyorum gidip birşey yapacak en son

Vizyonsuz tipler üreyip durmuş diyeceğim olmayacak.. çocukları eve tıkarsa olacağı bu olur kendi kafası nasıl sismiyor hayret ya.. al kahveni eline çıkar çocukları parka git kendin de kafa dinle eve gelince pilleri biter yatar çocuklar açıyorlar tv de kadın programlarını akşama kadar pinekle çocuklar da tepinsin valla çok garip bazı tipler ya.. insanı sinir hastası ediyorlar

Kesinlikle öyle Çocukları siteye çıkıyor bazen eve gelince yine aynılar asla pilleri bitmiyor ve çocuğa dur da demiyorlar çok garip bir aile. Benim mutfaktaki cezveler sallanıyor onların tepinmelerinden gerisini sen düşün yani. Gerçekten evlendiğimden beri sinir hastası oldum napsam diye plan yapıp duruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…