2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar emzirme sütyeni tavsiyesi var mı hiçbir sütyenime giremiyorum Suan büyüdüler canım acıyor acil almam lazım şimdiden giyilir mi giyecek sütyenim yok uçları belli olmasa hiç giymek istemiyorum
H&M nin emzirme sütyenlerini canı gönülden tavsiye ederim. Hem günlük hayatında hem emzirme döneminde çok rahat kullanabilirsin. İçi kaplı olduğu için normal sütyen gibi duruyor ama aşırı rahat ve yumuşak.

bende artık ütü masasını hiç kaldırmıyorum yıka ütüle sadece çamaşır yıkayıp ütülemekten usandım
Ben de hatırlamadım ama bacaklarını kendine çek der sedyede de bakar yarın haber et olur mu
tamam canım haber veririm

İnternette kekik çayı hamileler için önerilmiyor yazıyor. Ne olur ne olmaz içmiyim bir daha korktum. bu mide borusu yanmasına başka çözüm bulmam lazım işkence givi
Kekik çayı belki biraz daha ağırdır hafta sonu gidicem doktora bir sorayım unutmazsam çare bulabilsek keşke benimde cayır cayır yanıyor

haklısınız bu devirde herşey olabilir

Kekik çayı içmeyin kızlar rahmi kasıyor ben adet gecikince içerim hep bir güne kalmaz söker adeti rahmi açıyor iyice

Ben gittim canım burdaki devlet hastanesinde her ay başı bi kurs açılıyor belki arayıp ulaşamamışlardır kayıt sırasına göre eleme yapıyolar gelmeyeni pas geçiyolar

Kızlar biraz kasılmam olduğu için acile geldim ama anlamıyorum nst de 20 ye 100 çıkıyor 95 105 arası rakam her iki dakikada bir oluyor kasılmam normal mi bu değerler sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…