2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar biraz kasılmam olduğu için acile geldim ama anlamıyorum nst de 20 ye 100 çıkıyor 95 105 arası rakam her iki dakikada bir oluyor kasılmam normal mi bu değerler sizce 🙁
60 üstü doğum sancısı fiye okumuştum ama emin değilim doktor yorumlamadı mı? Nasıl bir sancı oldu da acile gittim canım

Kızlar biraz kasılmam olduğu için acile geldim ama anlamıyorum nst de 20 ye 100 çıkıyor 95 105 arası rakam her iki dakikada bir oluyor kasılmam normal mi bu değerler sizce
geçmiş olsun canım iki dkda bir düzenli sancıysa çok ilerlemiş gibi doktorlar ne diyor açıklık bakıldı mı

60 üstü doğum sancısı fiye okumuştum ama emin değilim doktor yorumlamadı mı? Nasıl bir sancı oldu da acile gittim canım
geçmiş olsun canım iki dkda bir düzenli sancıysa çok ilerlemiş gibi doktorlar ne diyor açıklık bakıldı mı

Son zamanlarda temizliği takıntı haline getirdim sanırım biraz🙄 banyo yıkamıştım üstüne duşta uzun süre kaldım bakım yapicam diye🙄 2 dakikada bir karnım toplandı taş kesildi ve ağrı oldu idrarım da geldi o kasılma esnasında.Sancım yokmuş nst de doğum sancısı 40 ı geçermiş.Yorgunluğa ve susuzluğa bağlı dedi doktor kendi doktorumu da aradı.Rahim ağzı uzunluğunu da ölçtü 46 çıkmış.Serum verdiler rahatlamam için herşey yolunda çok şükür 🙏🏻🥲🥲

Kızlar bugün resmen diken üstündeydim o kadar çok kasılmam olduki sayamadım bile
Bide habersiz bi misafir geldi biliyosunuz kalkamıyorum zaten dedim ağrım var felan diye fullde yattım bişeyde ikram edemedim
Strestenmi bilmiyorum şekerimde hep çok düşük çıktım sınırın altında düşüklükte ama bugünü hamileliğimin en kötü günü olarak tarihe yazdım😫😫

Kızlar biraz kasılmam olduğu için acile geldim ama anlamıyorum nst de 20 ye 100 çıkıyor 95 105 arası rakam her iki dakikada bir oluyor kasılmam normal mi bu değerler sizce 🙁
Geçmiş olsun canım acilde bakıyorlar mı kadın doğum doktoru olmasa bile ? Bir de nasıl anladın kasılmaları 😱

Bugün hepimizde bisey var yatağa uzandım ama inanılmaz ağrım var karnım taş gibi çok huzursuzum ne oluyor böyle hepimize ya

Bugün hepimizde bisey var yatağa uzandım ama inanılmaz ağrım var karnım taş gibi çok huzursuzum ne oluyor böyle hepimize ya
benim hergün sabaha karşı kasılmayla uyanıyordum dr rahim ağzı uzunluğunu ölçtü onada anlattım gezinince geçiyor geri yatıyorum dedim uzunluk 35 dedi buda yalancı doğum kasılmalarımın başladığını gösterirmiş artık normalmiş vücudumuz doğuma hazırlanıyormuş bacak kıramp larım başladığı içinde magnezyum yazdı biraz rahatlatır kasılmaları falan dedi yani normal artık kızlar yavaş yavaş doğuma yaklaşıyoruz yeterki sağlıklı gününde saatinde gelsin minikler

Geçmiş olsun canım acilde bakıyorlar mı kadın doğum doktoru olmasa bile ? Bir de nasıl anladın kasılmaları 😱
Acilden girdim nöbetçi kadın doğum doktoru oluyor her gittiğimde böyle.Kendi doktoruma da haber verdi nst ve muayene sonrası.Göbek deliği altım sağlı sollu yada kasık bölgem şişiyor top gibi kas katı kesiliyor iki üç dakikada bir olunca tedirgin oldum artmasından ne olur ne olmaz gidelim dedim ama zor yürüyordum o kadar sertleşti karnım.Bir kaç gündür suyu ihmal edince ve üstüne yorgunluk da eklenince böyle oldum 🙄🙄Doğum sancısı 40 üstü olurmuş bana 20 de karnım sertleşirken sancın yok dedilerse ben ayvayı yiycem doğumda heralde 🤣🤣🤣

Son zamanlarda temizliği takıntı haline getirdim sanırım biraz🙄 banyo yıkamıştım üstüne duşta uzun süre kaldım bakım yapicam diye🙄 2 dakikada bir karnım toplandı taş kesildi ve ağrı oldu idrarım da geldi o kasılma esnasında.Sancım yokmuş nst de doğum sancısı 40 ı geçermiş.Yorgunluğa ve susuzluğa bağlı dedi doktor kendi doktorumu da aradı.Rahim ağzı uzunluğunu da ölçtü 46 çıkmış.Serum verdiler rahatlamam için herşey yolunda çok şükür 🙏🏻🥲🥲
çok geçmiş olsun tekrar sorun olmamasına sevindim. Temizliği de boşver biraz canım bebişlerden kıymetli mi

Kızlar bu dönem özellikle vajinal ve makat bölgesi kaşıntınız var mı? Yarın doktora gideceğim ama yine de kafama takılıyor :KK43:
Gebeliğin başından beri sınavım bu maalesef ☹️ Gebelik mantarı demişti doktor hormonlardan ötürü oluyor doğuma kadar tekrar edebilir demişti. Krem verdi çok kaşıntı olunca kullanıyorum ama etkisi idare eder. Akıntım şu son haftada çok arttı çok rahatsız ediyor pazartesi randevum var soracağım tekrar canım. Yoğurt falan denedim kâr etmiyor sık sık çamaşır değiştiriyorum ama bezdim artık

Kızlar emzirme sütyeni tavsiyesi var mı hiçbir sütyenime giremiyorum Suan büyüdüler canım acıyor acil almam lazım şimdiden giyilir mi giyecek sütyenim yok uçları belli olmasa hiç giymek istemiyorum
Canım benim göğüslerim hamileliğin en başından beri çık büyüdüğü için kendi sütyenlerim olmuyor . Ben aylardır pentinin emzirme sütyenini kullanıyorum memnunum

X