2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben de sezeryan doğum yaptım benden de depend istediler götürmemiştim aldırttık eşime.Çok rahatlık oldu.Demek ki değişiyor her yerde

Kızlar emzirme sütyeni tavsiyesi var mı hiçbir sütyenime giremiyorum Suan büyüdüler canım acıyor acil almam lazım şimdiden giyilir mi giyecek sütyenim yok uçları belli olmasa hiç giymek istemiyorum

Kızlar emzirme sütyeni tavsiyesi var mı hiçbir sütyenime giremiyorum Suan büyüdüler canım acıyor acil almam lazım şimdiden giyilir mi giyecek sütyenim yok uçları belli olmasa hiç giymek istemiyorum
Banada küçük gelmeye ve sıkmaya nefessiz bırakmaya başlamıştı ben bunlardan sipariş verdim yarın gelir kargo yorumları güzeldi burda çamaşırcıda 200 tlydi tanesi

Eklentiler

• 50787EC5-1B16-4C71-B265-EF791CEBA7ED.png
    259,4 KB · Görüntüleme: 69
Valla çok bunaldım ya akıntı bende yoğun değil öyle akıntım yok ama vulva dudaklarım ve makat bölgemde kaşıntı var yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek
Kilo aldığımdan dolayımı bilmiyorum ama benim makat bölgesi pişik olmuş gibi kaşınıp acıyordu bu aralar iyi ama anlam veremedim

Banada küçük gelmeye ve sıkmaya nefessiz bırakmaya başlamıştı ben bunlardan sipariş verdim yarın gelir kargo yorumları güzeldi burda çamaşırcıda 200 tlydi tanesi
Link atar mısın canım alayım bende çok iyi olur fiyat uygun baya

Yorumlara güvenerek aldım açıkcası yumuşacık demişler inşallah güzel çıkar ama her halükarda almam gerekiyordu rahat olamıyordum

Kilo aldığımdan dolayımı bilmiyorum ama benim makat bölgesi pişik olmuş gibi kaşınıp acıyordu bu aralar iyi ama anlam veremedim
benim de öyle işte sanki pişik olmuş gibi hem makat hem vulva dudaklarım vaginal mantar yönünden bi yarın doktora görüneceğim ama çok sinir bozucu

Yorumlara güvenerek aldım açıkcası yumuşacık demişler inşallah güzel çıkar ama her halükarda almam gerekiyordu rahat olamıyordum
Ben de aldım canım L aldım resmen sırtım açıyor uçları yara oldu zaten böyle kumaş iyi olur doğumdan sonra da giyilir

Valla çok bunaldım ya akıntı bende yoğun değil öyle akıntım yok ama vulva dudaklarım ve makat bölgemde kaşıntı var yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek
Bebek büyüdükçe orda kanlanma artabilir belki ondandır kaşıntı inş önemli br şey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…