2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ortalama kaç çıkıyor acaba

Benimde solda aşırı şiddetli. Hayır mide yanmam hiç olmuyor ve ilaçda içip yatmıyorum. Bende anlamadım neden oluyor, ama kısıtlıyor beni sanki kıvranıyorum ağrıdan

Kızlar sabah uyanınca kaburga ağrısı çeken varmı? Tam göğüs altımda, kahvaltı yaparken bile zorlanıyorum. Doktora söyledim, olabilecek şeyler dedi ama bu nasıl bir ağrı ve yanıyor gibi de
10 gün çektim bu ağrıyı, göğüs hastalıklarına gittim, bebegin kafası yukarda olduğu icin diyaframi iyice bastırmış. Sonra kendiliğinden geçti bebek döndü sandım ama iki gündür yine başladı.

Ortalama kaç çıkıyor acaba
Bu şekilde çıkmış değerlerim hb1ac değerlerim biraz düşük, bı de tokluk insülin 78 çıkmış o diğer sayfada onu alamadım. İdrar kültürüm çıkmış şimdi doktora göndericem hepsi bakalım ne dicek

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-30-11-15-17-70_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 55
Buraya yazarmısınız dr dan çıkınca, güzel haberler diliyorum

Yaaa muhtemelen benimki de öyle birşey. Umarım pozisyon değiştirir okadar ağrı duyuyorum ki hiç birşey yapamıyorum. Tüm modum düştü artık. Neredeyse 2 haftadır böyle benimde

Yaaa muhtemelen benimki de öyle birşey. Umarım pozisyon değiştirir okadar ağrı duyuyorum ki hiç birşey yapamıyorum. Tüm modum düştü artık. Neredeyse 2 haftadır böyle benimde
Benim de çok siddetliydi, normalde o bulantılar zamanı bile annemi çağırıp yormak istemedim ama bu göğüs agrisinda hiç bir şey yapamadım mecbur ailemi getirmek zorunda kaldım. Tam geçti iki haftadır rahatım derken tekrar başladı. Nefes vermek bile ağrı yapıyor bende.

Şimdi baktım da güzel arabaya benziyor. Eve geldi mi denedin mi, hafif mi sürüşü? Ben de arayıştayım. Maclaren alacaktım çeşit yok şuanda piyasada.
Canim arkadaşım aldı cok memnundu onun onerisiyle bende aldım ama 20 gune teslimat olacak demislerdi henüz o kadar süre gecmedigi icin gelmedi. Geldiginde yazarim fikirlerimi

Kızlar sabah uyanınca kaburga ağrısı çeken varmı? Tam göğüs altımda, kahvaltı yaparken bile zorlanıyorum. Doktora söyledim, olabilecek şeyler dedi ama bu nasıl bir ağrı ve yanıyor gibi de
Miden agriyor olabilir mi canım acaba, yanma oluyor bende de ve konusurken bile nefes nefeseyim artik

Eklentiler

• IMG-20231022-WA0046.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20231022-WA0013.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar merhaba. Bugün doktor kontrolüm vardı. 28+3 1120 Gr. Doktor kilosu az dedi. 26 ile uyumlu kilo dedi. Proteine dikkat et dedi. Bir haftada yarım kilo vermişim zaten. Tahmin etmiştim kiyafetimden.Yetersiz beslenmissin dedi . Susam, corekootu tarzı tohumları yemeye çalış dedi. Ben zaten şekerim cıkmadan yiyebilecegim her şeyi yemeye calişıyordum. proteini az tükettim onun farkındayım ama. Benim sekerimi hep ekmek çikartiyordu. Ekmek hiç yemesen de olur dedi. Kahvaltıda 2 yumurta yiyebilirsin dedi. Sürekli beslenmemi düzenlemek çok yordu beni. Allah'ım saglık sıhhat versin bize de yavrularımiza da.

Tok karna emilim göstermiyor kan ilaçlarından verim alabilmek istiyorsak aç karna içmeliyiz ve içtikten sonra 1-2 saat süt tüketmemeliyiz

Benim kabin boyum var ama oğlum da 22 aylık olduğu için oda hala bebek arabası kullanıyor o yüzden benim ilk 1 sene kullanmak için pusetli bi araba almam gerekiyor

Benim kabin boyum var ama oğlum da 22 aylık olduğu için oda hala bebek arabası kullanıyor o yüzden benim ilk 1 sene kullanmak için pusetli bi araba almam gerekiyor
Bagi Neo güzel canım pusetli olarak, daha uygun olsun dersen yoyko city 3 in 1 guzel

Şeker diyeti yaptığın için mi az kilo almış bebeğin

Ben de perşembe günü gideceğim doktora. Diyete uymaya çalıştım şekeri düzeyinde tutmak için. Bebeğin gelişimi etkilenmemiştir umarım

Canım benim korktuğum da bu durum işte, inan diyetisyen kontrolü olmadan kafamıza göre diyet yapmak hamilelikte çok riskli. İlk gebeligimde doktorum çok üstünde durmuştu kontrol altında olmam gerektiğini, sadece kendi kontrolü değil aynı zamanda diyabet bölümüne alan açıp bı de üstüne diyetisyene sevketmisti beni. Ben her hafta bir bölüme kontrole gidiyordum. Diyabeti olan iki hamileye bile çok farklı program uygulanıyor demişti benim gittiğim diyetisyen. Şekerin hangi saatte dalgalanmasindan tut o öğünde ne yediğine kadar bakıyor gebelik diyetisyeni. Ben de alt tarafı bir hafta seker diyeti yaptım kafama göre, hatta kafama göre de değil ilk gebeligimden aklımda kalanlara göre, ona rağmen kontrolsüz bı diyet olduğu icin şeker değerlerim olumsuz etkilenmis, yükseklik nasıl kötüyse dusuklukte kötü çünkü. Bir diyabet hastası hamile eger glisemik indeksi düşük ama kalorisi yüksek beslenemezse bebek etkileniyor diye biliyorum.

Tok karna emilim göstermiyor kan ilaçlarından verim alabilmek istiyorsak aç karna içmeliyiz ve içtikten sonra 1-2 saat süt tüketmemeliyiz
Bu sabah kalkar kalkmaz içtim, kahavlatimi daha geç saatte yaptım ama bugün okul yok, kahvaltı saatimi istediğim gibi ayatlayabildim, okul açıkken pek mümkün olmuyor kalkmam ile evden çıkmam arası 1 saat, o arada ilaçları içip kahvalti etmem lazım.

Aksam 10 gibi icsen olmaz mi demir ilacinu ben öyle yapıyorum sonrasinda birsey yemedigim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…