2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
kızlar bu gebelik testi kullanan var mı artimed biliyorum da diğerini hiç kullanmadım adete iki gün var adete beş gün kala da günlük pedi doldurmayacak kadar açık pembe leke geldi bi iki saat sonra nidana hiç bişey gelmedi ne yapsam bilemedim

Eklentiler

• IMG_2317.jpeg
    IMG_2317.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 38
Benim sürekli sarı akıntım var kaşıntı yanma yok ama bilemiyorum. Benim doktorum kaşıntı ve yanma yoksa sıkıntı yok diyor ama yinede bi idrar tahlili verebilirsin
Geçen hafta özelde verdiğim tahllilin sonucunu kendi doktoruma da gösterdim, bişey yok bu tahlilde, dediğin gibi koku kaşıntı yoksa endişe etmeye gerek yok dedi. Mümkün olduğunca bol ve pamuklu çamasir kullanmaya calis dedi. Benim yeni camasirlar almam lazım sıkmaya başladı kullandiklarim

Biz o aşamaya gelemedik henüz 😂 ayda 1 gittiğim günler gelecek mi bakalım
Ben de ayda bir gidemiyorum ama artık daha seyrek aralıklarla gitmek istiyorum. Ekstra ücret odemiyorum ondan sorun yok ama hastane çok uzak olduğu için trafik beni yoruyor. Neyse bebeklerimiz iyi olsun da sık sık gitmeye katlanicaz bir süre.

Ben de ayda bir gidemiyorum ama artık daha seyrek aralıklarla gitmek istiyorum. Ekstra ücret odemiyorum ondan sorun yok ama hastane çok uzak olduğu için trafik beni yoruyor. Neyse bebeklerimiz iyi olsun da sık sık gitmeye katlanicaz bir süre.
Aynen hareketlerini bir hissedeyim sonra ayda 1 giderim belki. 21. haftaya kadar devam sürekli gitmeye inşallah hareketini hissederim o zamana kadar

Ben de çok çabuk acıkıyorum.Sen yine verdiklerini alıyorsun ben fazladan 6 kilo aldım.🙄
Benim de bugün itibari ile 12 kilo olmuş ben hala 10 kilo aldım deyip duruyordum, doktorum nerde 10 kilo, 12 almışsın toplamda dedi 🤦 çekirdeği bırakmamı söyledi. Sigara tiryakisine sigarayı bırak deseler daha az koyar, bu hamilelikte çekirdek bulantılarımın en güzel ilacı olmuştu hâlbuki.

Aynen hareketlerini bir hissedeyim sonra ayda 1 giderim belki. 21. haftaya kadar devam sürekli gitmeye inşallah hareketini hissederim o zamana kadar
Ben 20. Haftada hissetmeye başlamıştım. Çok net şekilde 20. Haftada hissediliyor artık, başka biseyle karistirmiyor insan. Çok güzel bı his

Ben krıze girdiğim zamanlarda salatalık yiyorum 2 3 tane dılımle bıraz tuzla, off mis oluyor.. Meyveye uzanma kilo yapıyo
Ay meyve ile ilgili çok kontrollü gidiyordum akşam nasıl canım cektiyse bir kilo meyve yıkadım tek oturuşta yedim. Sonra nasıl vicdan yaptım sorma, sekerimi de ölçmeye korktum. Umarım 180 lere çıkmamıştır dedim. Bir kilo meyve benim neyime 🤦

Benim de bugün itibari ile 12 kilo olmuş ben hala 10 kilo aldım deyip duruyordum, doktorum nerde 10 kilo, 12 almışsın toplamda dedi 🤦 çekirdeği bırakmamı söyledi. Sigara tiryakisine sigarayı bırak deseler daha az koyar, bu hamilelikte çekirdek bulantılarımın en güzel ilacı olmuştu hâlbuki.
Çekirdek kilo mu aldırıyormuş 😳

Ay meyve ile ilgili çok kontrollü gidiyordum akşam nasıl canım cektiyse bir kilo meyve yıkadım tek oturuşta yedim. Sonra nasıl vicdan yaptım sorma, sekerimi de ölçmeye korktum. Umarım 180 lere çıkmamıştır dedim. Bir kilo meyve benim neyime 🤦
Benim bu ara yine iştahım yok. Yiyorum ama canjm istediğinden değil öylesine. Midem yanıyor yedikten sonra da pek iyi gelmiyor

Ahahaha ya maşallah çok kıpır kipirdi tam net görüntü alamadı. Bakarken aaa erkek gibi galiba dedim doktorum yok ben aksini görüyorum ama emin değilim çok hareket ediyo dedi. 🤭🤩 deli gibi merak ediyorum alışveriş yapmak için sabırsızım sonradan erkeğe dönerse yada tam belli olmadığı için de hareket edemiyorum 🥲🥲

Biraz sabret canım alışveriş için. Sonraki gidişinde kesinleşir artık. Sağlıklıymış miniğin 🙏🏻 cinsiyeti de hangisi olursa çok mutlu olacaksın zaten 🥰

Benim de bugün reflü yatağım geldi (sonunda) 😂 oioi ürünleri almıştım onlar da yarın gelecek. Ablam ve eniştem de sağolsun otomatik ana kucağını isteyeceklerdi bugün. Bu şekilde şimdilik 😍

Güle güle kullanın canım 🥰 ana kucağı konusunda kararsızım ya bazı bebekler hiç kullanmıyor boşa gider mi acaba diyorum

Benim bu ara yine iştahım yok. Yiyorum ama canjm istediğinden değil öylesine. Midem yanıyor yedikten sonra da pek iyi gelmiyor
İştahım benim de yok, yemek vs canım hiç istemiyor, nerede fazla şekerli kalorili ama besin degeri düşük şeyler var onlara gidiyor aklım. Bı de ben kahve muptelasiydim, canım inanılmaz kahve istoyir ama kafeinli içeceklerinin bebeklerin kilo alımına zarar verdigini okumuştum bı yerde. O yüzden mümkün olduğunca içmemeye gayret ediyorum ki benim kahvaltım kahveydi her zaman. Kafeinsiz denedim bı kaç kez ama yoğun sert kahve aromasani alamıyorum. Kahve krizine giriyorum bazen.

X