2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kız sivilcelerim burnumun ucunda bile çıktı killarım sürekli hızlı uzadı burnum büyüdü kalcm büyüdü karnım yayvan yani daha ne deyim ki
Benimde killar hizli uzadi basta
Simdi normale dondu
Sivilceler coktu sıkmadım iz kalmasin diye
Gectiler sonra
Kalcam zaten buyuktu😁
Karnim baya buyudu ama🫠

Kızlar ya bugün hiç iyi değilim. Göbek deliğimin biraz altında sağ tarafta kasılma gibi bıçak saplanması gibi ağrılar var yaklaşık 1 1,5 saattir . Doktora geldim şimdi bekliyorum 🥺😞 aşırı şiddetli değil ama korktum. 18+1im bugün

Kızlar ya bugün hiç iyi değilim. Göbek deliğimin biraz altında sağ tarafta kasılma gibi bıçak saplanması gibi ağrılar var yaklaşık 1 1,5 saattir . Doktora geldim şimdi bekliyorum 🥺😞 aşırı şiddetli değil ama korktum. 18+1im bugün
Bende ara ara oluyor canim
Hatta bu gece bu agrilar yuzunden uyuyamadim dogru durust
Ben rahim buyudugunden dolayi oluyor diye biliyorum
Yine de icini rahatlatir simdi doktorun zaten

Güzel haberlerle ınsallahh, bende de oluyor batma gıbı agrılar uzanınca gecıyor, genelde ayaktayken oluyor

Bende de var canım hatta şu anda bile var. Sağ kasığıma ağrı girip çıkıyor, bazen sola da oluyor. Ben sorun yoktur diye düşünüyorum hiç söylemedim doktora içini rahat tut bir şey çıkmaz 🙏

Kızlae yüzümde normalde hiç sivilce çıkmazdı sivilce çıktı hemen çevremdekiler yapışgırdı tanıyı senin bebek kesin kız diye😅😅😅 bende erkek hissediyorum sizlerin cinsiyeti belli olmuştur ben perşembe öğrenicem inşallah kız veya erkek olup sivilcelenenn varmıdır dostttlar tezi bi çürütelim😄😄
Sıfır sivilce sıfır leke ve hiç kilo almadım. Ama bebeğim kız 🤣

Ayy direkt 4 aylik diyeceksin nasil şok olurlar he🤩
Once aglarlar falan cosarlar
Sonra trip atarlar ama kisa surer🤣
O anı düşündükçe heyecandan yerimde duramıyorum zaten. Hamilelik haberinin peşinden cinsiyet de gelecek. Ablamın da iki kızı var zaten. Biz de iki kız kardeşiz. Babaannemin 5 oğlu olmuş kadın sinir oluyor erkek çocuklara. O özellikle mutlu olacak 🤣🤣

O anı düşündükçe heyecandan yerimde duramıyorum zaten. Hamilelik haberinin peşinden cinsiyet de gelecek. Ablamın da iki kızı var zaten. Biz de iki kız kardeşiz. Babaannemin 5 oğlu olmuş kadın sinir oluyor erkek çocuklara. O özellikle mutlu olacak 🤣🤣
Babanemde de 5 erkek var, 5 düşmanım var diyor hep😂

X