2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bugun bi arkadasim daha kız bu dedi😁
Yarin netlesir nasipse🤩
Benimki de haftalardır göstermemişti kuzum herkes de kız diyordu doğru çıktı. Seninki de kız olabilir o yüzden. Grupta patır patır erkek geliyordu bugünlerde kız patlaması var. Çünkü kızlar daha geç belli oluyor 🤣🤣Ben deli gibi mutluyum kız olacak diye inşallah senin de gönlüne göre olur😍 Ben bi saat ağladım dün mutluluktan doktorum da çok duygulandı 🥹 Benim kız baya hareketli ultrasonda ama ben de hareket hissetmiyorum. Bence o senin vücut yapınla alakalı. Yeri genişse hareket hissetmezsin ama yeri daralınca karnına bastırmaya başlayacak. Cinsiyetle ilgili değil gibi geliyor. Öyle düşünüyorum artık çünkü benim kız baya çılgın 🤣🤣

Benimki de haftalardır göstermemişti kuzum herkes de kız diyordu doğru çıktı. Seninki de kız olabilir o yüzden. Grupta patır patır erkek geliyordu bugünlerde kız patlaması var. Çünkü kızlar daha geç belli oluyor 🤣🤣Ben deli gibi mutluyum kız olacak diye inşallah senin de gönlüne göre olur😍 Ben bi saat ağladım dün mutluluktan doktorum da çok duygulandı 🥹 Benim kız baya hareketli ultrasonda ama ben de hareket hissetmiyorum. Bence o senin vücut yapınla alakalı. Yeri genişse hareket hissetmezsin ama yeri daralınca karnına bastırmaya başlayacak. Cinsiyetle ilgili değil gibi geliyor. Öyle düşünüyorum artık çünkü benim kız baya çılgın 🤣🤣
Ben de canım cinsiyetini öğrendiğim gün yere göğe sığamadım mutluluktan 😍😍😇

Kizlar az once tam uykuya daliyordum bi yerden dusuyor gibi hissettim ve irkilerek uyandim irkilmek vs zararli degil mi ya
Keşke benimkide seninki gibi irkilme olsa akşam 5 yaşındaki oğlum karnıma atladı akşamdan beri hareket etmiyor aslında içimde kötü his yok bisey olmamıştır diyorm bi yandan da merak ediyorum

Merhaba kızlar ben nasipse mart annesi olacağım ama siz tecrübeli hamişlere bir sorum olacaktı 5+4 de doktorun istediği kan tahlillerini yaptırdım beta 7480 çıktı progesteron 15.42 ama burada düşük olduğuna dair şeyler okudum biraz endişeliyim aranızda fikri olan yada yolun başındayken progesteron değeri böyle olan var mı?

Merhaba kızlar ben nasipse mart annesi olacağım ama siz tecrübeli hamişlere bir sorum olacaktı 5+4 de doktorun istediği kan tahlillerini yaptırdım beta 7480 çıktı progesteron 15.42 ama burada düşük olduğuna dair şeyler okudum biraz endişeliyim aranızda fikri olan yada yolun başındayken progesteron değeri böyle olan var mı?
Progesterona neden bakılıyor bilmyorıum. Bana hiç bakılmadı

Benım transfer gunu, 2,37 cıktı, proluton ve lutınus kullandım, bebeğim tutundu.. Daha sonra da hıc bakılmadı, doktorunuzla gorusun, gereklı gorurse progesteron takvıyesıne baslar.. Kımseye kese gorundukten sonra beta ve progesteron bakıldıgını sanmıyorum burda..

Benimde bu değerime hiç bakılmadı çok önemli olsa balarlardı diye düşünüyorum

Benım transfer gunu, 2,37 cıktı, proluton ve lutınus kullandım, bebeğim tutundu.. Daha sonra da hıc bakılmadı, doktorunuzla gorusun, gereklı gorurse progesteron takvıyesıne baslar.. Kımseye kese gorundukten sonra beta ve progesteron bakıldıgını sanmıyorum burda..
Bana neden bakıldı kese göründüğü halde o zaman hiç anlamadım boşuna tedirginlik yaşıyorum

Kızıma elbise aldım teyzoşlar 💗

Eklentiler

• Screenshot_20230805_112705_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230805_112705_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 51
Gerçekten harika bi duygu Allah herkese nasip etsin❤️❤️ Cinsiyet tercihim yoktu ama içimden hep kız olduğunu hissediyordum☺️
Ben de kız olduğunu öğrenince sevinçten ağlamıştım 😄😄 eşime de cinsiyeti erkek diye söyledim . Hayır yalan söylüyorsun kız diyo 😄 inanmamıştı

Progesteron tüp bebek olunca mi bakılıyor, bana hamile kalmadan önce bakiliyordu (yüksekliği gebeliğe engel olabileceği için) ama hamile kaldıktan sonra iki gebeligimde de hiç bakilmadi progesteron.

Progesteron tüp bebek olunca mi bakılıyor, bana hamile kalmadan önce bakiliyordu (yüksekliği gebeliğe engel olabileceği için) ama hamile kaldıktan sonra iki gebeligimde de hiç bakilmadi progesteron.
Aksıne, dusuklugu gebelıge engeldır.,yumurtlamadan 1 hafta sonra bakılan degerın 10 uzerınde olması ıstenır, ne kadar yuksekse o kadar gebelık sansı artar

Prolaktın yukseklıgı gebelıge engeldır.

X