2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de çok aşırı kaşınıyorum ve çok alakasız yerler saç diplerim bile kaşınıyor bazen. Bence hormonlarla alakalı tamamen
Eğer geçmeyen bi kaşıntı ise heryerinde gebelik alerjisi oluyor sanırım tam bilmiyorum da bi arkadaşım da ve yengemde gördüm doğum yapana kadar her yerleri kaşındı yara oldu vücutları kasimaktan inşallah seninki öyle değildir

Eğer geçmeyen bi kaşıntı ise heryerinde gebelik alerjisi oluyor sanırım tam bilmiyorum da bi arkadaşım da ve yengemde gördüm doğum yapana kadar her yerleri kaşındı yara oldu vücutları kasimaktan inşallah seninki öyle değildir
Bence yag vs surunce gecmiyorsa alerjidir
Benim gobegim kasiniyordu yag surunce geciyordu
dunde ayaklarimi 10 tane sivrisinek isirmis nasil kasiniyor silverdin falan surdum ise yaramadi ya 🥴

Arada geçiyo arada geri geliyor . Geceleri oluyor en çok. Dirseklerim yara oldu benimde kaşımaktan

Bence yag vs surunce gecmiyorsa alerjidir
Benim gobegim kasiniyordu yag surunce geciyordu
dunde ayaklarimi 10 tane sivrisinek isirmis nasil kasiniyor silverdin falan surdum ise yaramadi ya 🥴
Aynen hicbisey ise yaramiyirsa alerji olur ama çok kötü bisey yengem her akşam serum gidip takiyirdu biraz rahatliyirdu

Bugün git mutlaka ihmal etme, seni ve bebeği etkilemez bu değer ama crp öyle viral enfeksiyonlardaki gibi kendi kendine geçmez ya da sabit kalmaz. Bir kez referans değerinin üstünde çıktıysa yükselmeye devam eder. Bir an önce antibiyotik tedavisi ile kurutulurlar kandaki mikrobu, ama nerden kaynaklı kana karistigini bulmak lazım, en çok bağırsak ve boğaz iltihabinda karışıyor bildiğim kadarıyla ama detaylı muayene için başka tahliller de alır umarım doktorun.
ay kotu bisey yoktur dimi 😭

Benimde koyulaşmaya başladı rengi ve dün sol göğsümün ucu beyazdı. Sanırım süt geliyo 😄
Kız benimkide hamile kaldigimdan beri kararıyor simdi tamamen ucu ve halkası ile kara.sanırım bazen süt akıyor çünkü ucunda kurumuş sarı süt gozlemliyurun

X