2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Maxi cosiye karar verdi eşim. Sürekli oto koltuk bakmaya gidiyoruz artık bıktım ben de 😄 isofixli 360 derece dönen, yatabilen ve kaza testlerinden geçmiş bir model bakıyoruz. Bu yüzden biri olsa diğeri olmuyor. Ama maxi cosinin de çok fazla çeşidi var. Tam karar verip alınca söylerim 😄🫶
Yoyko’ya baktın mı? Onun 360 derece dönen modeli çok güzel

Ay gerçekten de öyle. Şöyle söyliyim ben nasıl anladım kıymetini. Üst katta yatak odalarımız akşamdan akşama çıkıyoruz burda korbell yok. Alt katta sürekli vakit geçirdiğimiz için oraya koymuştum. İçinde 30 tane bez birikiyor sıfır koku. Akşamdan sabaha burda banyodaki çöpe 1 tane çişli bez atıyorum ay nasıl kokuyor sabaha. Gerçekten müthiş bi icat kakalı bez birde apartmanda çok zoruz evde tutamıyorsun kapının dışına da koyamıyorsun sürekli in çöpe yorucu bi olay bu şey tam bi hayat kurtarıcı 😅
Aynen sureklı tek tek posetle, ugrasmaya gerek yok, baya da alıyormus ıcı, bakalım ınsallah nasıp olur kullanmak 🙏🏻

Merhaba, benim de oluyordu sancım tam dediğiniz yerde ve o şekilde. İdrar yolu enfeksiyonuymuş hemen cefaks yazdı doktorum beş gün sabah akşam kullandım iyi geldi geçti. Tahlil verin derim ilerliyor sancı çünkü
Ayy gerçekten mi? Benim zaten sürekli oluyor idrar yolu enfeksiyonum. O olsun da. Kötü bsey olmasın. Çok sağolun cidden

Bende de oldu sol kasık ağrısı özellikle uyumadan önce oluyor. Normaldir diye düşünüyorum yarın doktor kontrolüm var heyecandan unutmazsam soracağım. Ben aşırı heyecanlanıyorum kontrole giderken o kapıdan girerken bayılacak gibi oluyorum valla niye böyleyim anlamadım🤣 İnşallah her şey yolundadır
Bugün benim ide kontrolüm var canım brm de hep sorularımı sormayı unuttuğum için not bölümüne kaydettim 😅😅
İnşallah 🙏🏻

Merhaba. 🌸 İyiyim ben. Bebek hareketlerini hissetmek için sabırsızlanıyorum. İlk bebek olduğu için meraklıyım baya. ☺️

Siz nasılsınız? Benim baya belirgin. 14+6’yım. Bebiş 15+3’ü yaşıyor. 😬
Çok teşekkür ederim bende çok iyiyim 😊 Benim karnım hiç yok. Annemler geldi birkaç gündür bende hepsi karnım çıksın diye bekliyor ☺️ Bende hareketlerini duymak için aşırı sabırsızlanıyorum 😌 Şuan 16+2 deyiz 😊🙏🏻 Ayın 16 sında randevumuz var 18+1 olacak. Ayrıntılı ultrason yapıyorlar mı acaba bilginiz varmı

Kızlar merhaba, nasılsınız 😊 Size tatlı bir sorum olacak. Karnı belirgin olanlar varmı aramızda hiç 😊
benim 12 haftalıktan beri belirgin karnım şuan 15 haftalık koca bir göbeğim var metroda yer veriyorlar artık zayıf olduğum için çabuk çıktığını düşünüyorum bide iç karnım dar sanırım ama çok tatlı :anneadayı:

Sohrab Sohrab bir iki gündür biraz endişeliyim. Bu hafta doktoruma gidemedim, normalde haftalık kontrolleri yaptırınca içim daha rahat oluyordu ama bu hafta başka şeyler çıktı, haftaya Çarşamba en yakın kontrolüm. İki gündür sol kasığımda bı ağrı oluyor ama normal rahim büyümesi gibi değil, doğuma yakın haftalarda olan çatı ağrısı gibi. Yani dururken ya da yatarken ağrı sızı hiç bişey yok, ayağa kalktığımda özellikle pantolon giyerken mesela sağ ayağımı kaldırdım tek sol ayağının üstünde duruyorum ya inanılmaz bı batma oluyor kasığımda, hatta sanırım vajinada. Rahim ağzına yordum bu durumu ama sen böyle biseyler yaşamış mıydın. Doktorumu bilgilendirmeli miyim sence.

Ayy gerçekten mi? Benim zaten sürekli oluyor idrar yolu enfeksiyonum. O olsun da. Kötü bsey olmasın. Çok sağolun cidden
Tahlil verince ona göre yorum yapılabilir tabi ama benim bu şekilde oldu. Gebelikte beni en çok yoran şey ne deseler birinci sırada enfeksiyon olur çok yordu :KK43: umarım sizin de geçer

X