2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ya bu beşiği görüntü olarak çok beğendim ama kullanışlı mı ne diyorsunuz
Eki Görüntüle 3280610
Oğluma aldım 20 ay önce. Bir kere yatmadı, aslında geniş rahat ama ne bileyim her bebekte farklı huylar oluyor . Yenidoğandan itibaren sevemedi gitti. Hiç kullanılmadığı için tam elimden çıkarıyordum hamile olduğumu öğrendim. Bakalım bu oğlum sever belki

Ben aldım canjm kargoya bakmak için girdim yenş fiyatını görünce şaşırdım yazdım

Kızlar bu arada yataş juno reflü yatağı şu an 1946 tl
Buldum o modeli, Yataş butceni zorlayacaksa bunu da değerlendirebilir son, ama Yataş yine indirime girer diye düşünüyorum daha önümüzde 5-6 ay var

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-01-21-38-12-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 48
İddia ettiğin şeyin aksini düşünen biri olduğunda bu ne öfke boyle, üzgünüm egona zarar vermek değildi amacım
Hahaha öfke
27 yaşında 3. Çocuğuna hazırlanan okumuş, araştıran, almayı ve vermeyi seven ve bu yaşta tüm bunları yaparken aynı zamanda iş yeri sahibi olabilmiş (dolayısıyla boş değil) birinin görüşüne inatla ve ısrarla kendi görüşünüzü kabul ettirmeye çalışırsanız alacağınız şey öfke değil ancak gülücük olur hanımefendi.
Benim için sohbetin sonuydu, sizlere iyi akşamlar

Buydu benim oğluma kullandığım. Gayet memnundum güle güle kullansın
Banada çok yakın bi arkadaşım önerdiği için aldım uzun süre kullanılabiliyor uyurken yanımda da güvenle yatırıyorum demişti o nedenle bunu aldım bende çok teşekkür ederim

Hayret bişey 8 aya kadar kullanıldığını israrla iddia eden sizsiniz halbu ki hatta ne tesadüftür ki tezinizi destekleyecek yakın aylarda bebeği olan arkadaşınız bile varmış. Çok arkadaşı olması güzel insanın bu arada boş olduğunuzu asla iddia etmedim, böyle bişey benim haddime değil hele de bireysel de tanismadigim kimse için böyle bi yargiya var-a-mam. Kaldı ki bebeği için buraya gelip araştıran fikir alan fikirlerini paylaşan, kendi gozlemlerini ve araştırmalarını da başkalarına faydalı olur diye paylaşan herkes benim için gayet donanimlidir. Eğitim düzeyinin ne olduğu is yeri sahibi olup olmadığı hatta yaşının ne kadar genç olması kıstas değil, sadece burada bebeği için bilgisini artırmaya çalışması yeterli. Bu durumda sizin de asla boş oldugunuzu düşünmüyordum tabi ki. İyi akşamlar

Ben de çok beğendim ama böyle görüntüsü güzel olan şeyleri kullanışlı değil diyorlar emin olamadım

Tam zamanında aldık valla, soyleyen Arkadastan allah razı olsun
Evet ben de çok sevindim annemde biraz olumsuz konuştu ablam dümdüz olanlar var ya ondan almış ayakta bile biz onda salladık neden bunu aldın diyo. Anne diyorum en kalitelisi bu neden anlamıyorsun

Evet ben de çok sevindim annemde biraz olumsuz konuştu ablam dümdüz olanlar var ya ondan almış ayakta bile biz onda salladık neden bunu aldın diyo. Anne diyorum en kalitelisi bu neden anlamıyorsun
Yaa herkes kendı malını övüyor, cok guzel yorumlar var,, yataşın kotu mal cıkaracagını dusunmuyorum, kaldı kı salona yatak odasına heryere tasınabılır, bence yataş konforu da olmaz diğerlerinde.. Sonuc olarak aldık, 6 ay kullansak kafi.. Bebek bıraz ele avuca gelır o zamana kadar da

Benim buna benziyor ama benimki oyun parkı da oluyor, daha kullanışlı canım
Yok ya ben öyle bir şeyken başka bir şeye dönüşen şeyleri sevmiyorum pek . Oyun Parkı tarzı şeylerde almayı düşünmüyorum evim müsait direkt oyun odası yaparım biraz büyüyünce

Ben de öyle düşünüyorum. Dün mağazadan da bakalım dedik yatakları bile nasıl kaliteli kalite asla tesadüf değildir

Kızlar bu arada tahlillerim çıkmış idrarımda kan çıkmış ya çok canım sıkıldı kum döküyormuşum . Doktor bol su iç dedi 3litreye yakın içiyorum zaten daha ne yapcam bilmiyorum

Yok ya ben öyle bir şeyken başka bir şeye dönüşen şeyleri sevmiyorum pek . Oyun Parkı tarzı şeylerde almayı düşünmüyorum evim müsait direkt oyun odası yaparım biraz büyüyünce
Beşiği yatak odasına bırakacağım için öyle tercih ettim ben . Odası ayrı olacak o yüzden bunu da yatak odasında olduğum sürece gözümün önünde oynar diye öyle tercih ettim. Senin attığını da kendi aldığımı da canlı gördüm. Benziyorlar ama görünüş olarak da kalite olarak da aldığım daha iyidi canım sen biliyorsun yine tabiki gönlünce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…