2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
14 haftada çok rahat yapılır canım m pozisyon uygunsa görünür inşallah

Benimki de öyle diyor da ben gizlice aldım ne yapayım indirim varken hazır
Güle güle kullansın minnoş, bu tarz şeyleri erken almak zarar değil kâr hatta, arkadaşım da böyle ürünleri indirimden alıyor, kullandıktan sonra neredeyse aldığı fiyattan yükseğe satıyor dolaptan güncel fiyatı sattığının neredeyse iki katı oluyor çünkü, bişey derse yatırımlık aldım ben bunu dersin

Ne çol olmuş demek 16haftaya kadar gidebiliyormuş aç kalmayın kendinizi zorlayıo bişeyler yemege çalışın teşekkur ederim

Kızlar ya benim öbür çocuklarımdan kalma puset var ama kumaşı biraz yıpranmış sizce kılıf minder seti mi alsam yeni puset mi şöyle bişey

Kızlar ya benim öbür çocuklarımdan kalma puset var ama kumaşı biraz yıpranmış sizce kılıf minder seti mi alsam yeni puset mi şöyle bişey Eki Görüntüle 3279583
Aaa çok mantıklı minder seti arayipta bulamadığım buydu işte Bizim de bebek arabasını verdiğimiz arkadaşlar gayet iyi durumda hiç eskimedi dedi ama sonuçta iki çocuk büyüttü, minderleri yipranmistir diye düşünüyorum, bir de onların evcil hayvanları var, her ne kadar arkadaşların titizliginden emin olsam da içim rahat etmeyecekti. Bakayım hemen ben de

Ay valla benim kocaya kalsa son ay alacağız herşeyi bende yavaştan başladım indirimden görünce taksitle alıyorum, inşallah sağlıkla doğar da insanın aklına herşey geliyor

Kendi tanıtımında dıyor 0-4 ay arası kullanım dıye eğer çabuk gelişen bir çocuksa daha kısa da olabilir

Ay valla benim kocaya kalsa son ay alacağız herşeyi bende yavaştan başladım indirimden görünce taksitle alıyorum, inşallah sağlıkla doğar da insanın aklına herşey geliyor
Aklına kötü şeyler getirme sağlıkla dogacaklar hepsi inşallah. Ama geleceği bilemeyiz, 9 ay her şey yolunda ilerleyip doğum esnasında ya da yenidoğan döneminde bı komplikasyon da yaşanabilir Allah korusun. Bunları düşünerek anca kendimizi yipratiriz. Ya bişey olursa korkusuyla alışveriş yapmamakta kötüyü çağırmak gibi geliyor. Allah sağlıkla Güzel gunlerde girdirmeyi kullanmayı nasip etsin hepsine. Ben oğluma 8 aylıkken alışveriş yapmıştım toplu şekilde ama o zamanlar enflasyon bu denli yüksek değildi ve alım gücümüz daha iyiydi, ben evi erkenden fazla eşya ile doldurmak istemediğim için geç alışveriş yaptım ama dediğim gibi bişey olur düşüncesiyle alışverişi son aya ertelese n'olacak insan, Allah kullanmayı nasip ettiyse kullanacaktır.

İkisinide kullandım solomon asla alma neko alabilirsin lakin hiç gerek yok kanguruya aslında ilkinde cok az kullandım ama bunda almayı düşünmüyorum dolap uygulamasında uygun fiyatlı var

Aynen canım degistirmen iyi olur bebeğin sağlığı açısından

İkisinide kullandım solomon asla alma neko alabilirsin lakin hiç gerek yok kanguruya aslında ilkinde cok az kullandım ama bunda almayı düşünmüyorum dolap uygulamasında uygun fiyatlı var
Solomon neden kötüydü, neko kullanan arkadaşlarım oldu özellikle kumaş kalitesinin iyi olduğunu söylüyorlar ama benim için öncelik ergonomik olması tabi ki, gerçi ikisi de ergonomik tasarım ama bacak genişliği hangisinde daha ideal bilemiyorum. Ben de oğlumda kullanmam diye almamıştım ama şimdi ikinci olunca bı yere gittiğimizde kolaylık olur mu diye düşünüyorum, oğlum da çok hareketli çünkü, her yerde bebek arabası ile peşinden kosamam

Kumaşı kötü canım aşırı terletiyor çocukta bende kan ter içinde kalıyorduk ben 27 eylülde doğum yapmıstım kışın kullanmaya çalıştım ona rağmen yaz gübü gibi terletiyordu o sebeple hiç memnun kalmadım, inan kanguruyla koşmak daha zor olur, bebek araları her zmn daha iyi

Orası öyle canım hayırlısı olur inşallah.İyiyi düşünüp iyiyi çağırmak lazım.Dedigin gibi başıma ne zaman ne geleceğini bilmiyoruz, nasipte ne varsa onu yaşıyoruz.Aslında çok heyecanlıyım 5 yıldan sonra 6.tüp Bebek denemesinde geldi minik, o yüzden içimden herşeyini almak geliyor

Gönlüne göre olsun, ilklerde öyle oluyor insan, sonrasında bazı tercihlerin yanlış bazilarinin gereksiz olduğunu anlıyor insan ama en azından içinde uhde kalmıyor şunu alıp kullanamadim diye.

Başınız sağolsun canım. Eğer gösteriyorsa pozisyonu uygunsa söyler doktor

Bende aynı durumdayım 14. Haftamdayım doktorum izinde benimde başka doktora gitçdersin bu ay çok merak edersen cinsiyeti dedi ama ne zamma gideyim çok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…