2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İllk torunsa normal bırakın alsınlar çokta takmayın, hormonlar sebebiyle abartılı tepki veriyorsunuz, ne güzel seviyorlar kıymet veriyorlar değer veriyorlar

Bilemedim biraz abartmış sanki kendi çocuğu gibi. Heveslenmeleri normal ama , senin adına karar almaları ya da kendi doğuracak gibi davranması saçma bence
Kesinlikle katılıyorum, elimden geldiğince heveslerini almalarını istiyorum ki onlara oda yapabilirsiniz bile dedim. Nasıl isterseniz öyle yapın eşya alın kıyafet alın rengine bile karışmam aksine mutlu olurum bir evi daha olur ne güzel dedim.. Ama Erkeğim beni benden aldı

İllk torunsa normal bırakın alsınlar çokta takmayın, hormonlar sebebiyle abartılı tepki veriyorsunuz, ne güzel seviyorlar kıymet veriyorlar değer veriyorlar
Çok seviniyorum böyle olması hoşuma da gidiyor. Ama eşimle bana fırsat vermiyorlar. Toplu alışverişe ne zaman gidelim diye sordu geçenlerde. Lütfen bırakın onu biz yapalım artık demek zorunda kaldım.

Benim kayınvalıdem ilk göz ağrım, hayatımın erkeği, aşkım diye seviyor halen oğlumu 6 yaşında su an, ama bayılıyor babannesi öyle sevsin babannesine nazı ayrı geçiyor, ikinci bir torunu daha var kaynımdan onuda seviyorum ama senin yerin çok ayrı bende buda bizim sırrımız olsun diyorlar kendi aralarında

Yaaaa maşallah ne güzel ben sanırım bu dönem için biraz geriliyorum evet hormonlarıma veda edince normale dönerim inşallah

Yaaaa maşallah ne güzel ben sanırım bu dönem için biraz geriliyorum evet hormonlarıma veda edince normale dönerim inşallah
Aynen hormonlardan oluyor canım, bırak sevsinler kıymet versinler, inan bak başkalarıda sevmiyor, hiç birşey çöp dahi almıyor diye üzülüyorlar normal şeyler bunlar, evlat ceviz ise, torun ceviz içiymiş o yüzden unutma bunu torunlar kıymetli oluyor

Çok tatlısınız yaaaa unutmicam bu sözü, teşekkür ederim

İlgilenmesi eşyalarını alması falan çok güzel ama kendi bebeği gibi konuşması sizin adınıza isim bakması, bunlar rahatsız etmiş olabilir çok normal bence abartmıyorsun. Bir şekilde kırmadan yeri geldiğinde bebeğin annesi olduğunu hissettirmen sınır koyman gerekli canım yoksa doğduğunda daha da sinir olabilirsin

Ahahaahahha abartmış cidden ben bıraksam bizimkilerde yapar ama ben mesafeliyim baya. Benim kaynanamda sürekli kımıldadı mı kımıldamadı mı diye soruyor. O bile beni strese sokuyor acaba neden hissetmiyorum falan diye

Bende tam tersi durumdan muzdaribim. Asla hevesleri yok hevesleri olmadığı givi bizim de hevesimizi kırıyorlar. İşte bebeğin yedigi helal giydiği haram bu kadar şey alınmaz ben almam doğunca alinir gibi incitici şeyler söyleniyor. Böyle umursamaz olmalarindansa sahiplenmelerini çok isterdim

O modeli yakından incelediniz mi bilmiyorum ama normalde 3 aya kadar anca kullanılan bı model. Daha önce bizim kullandigimiz sevi bebe modelinden çok farklı bı tasarım bu, onda ayak ucundaki bariyeri çıkarıp 6 aya kadar kullanmıştım ben boyu uzasa da yatağa salıyordu ayaklarını ama bu ürün yüksek ve oyuntulu bunda öyle bişey mümkün değil, ben başka bı markanın aynı modelini inceldim hatta boyutu tasarımı birebir aynı, sanırım üretim yerleri de aynı yan ürün yani, bence maksimum süreyi yaziyorlar böyle ürünlere 4 aya kadar diye ama göz kararı bile bakinca mümkün olmadığı anlaşılıyor, bizim oto koltuğu da 36 kiloya kadar yazıyor ama oğlum 20 kilo olmasına rağmen siğmakta zorlanıyor artık. Ha kalitesi ve çocuğun omurgasını desteklemesi açısından tabiki tercih bu model olabilir, zaten dönmeye başlayan çocuk reflü yatağında da yatmak istemeyebilir artık. Ama dediğim gibi bu modelde 6-8 ay kullanım ütopik olur

Arkadaşım bana biraz senin tepkin abartılı geldi. Torun yani sever, benim üniversiteye beraber başladığım canım ciğerim arkadaşımın oğlu oldu onu severken falan güzel oğlum ay sen büyüdün mi falan diye seviyorum kötü niyetle ya da aşırı sahiplenmeyle ilgili değil ki sevgiden sadece bence. Ha tabi normal zamanda da gıcıktır artniyetlidir bunu sen bilirsin zaten ama başlarken onları çok sevdiğinden bahsetmişsin. Bence çok takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…