2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yıldıznameye de ısmın arapca harflerıyle bakılıyor dıye bılıyorum, dogum tarıhi anne adı soruluyor.
Benım bır arkadasım cocuguna luna ısmını koydu herkes bu ne falan evcıl hayvan adı dedıler, bugun baktım 9 9 cıktı kadın zaten ucuk, numerolojı, astrolojı envaı cesıt medıyasyon yapıyor. Ne bılım sırf harflerın degerı de yuksek cıkacak diye anlamsız bır ısım koymak bana gore deıl, benım en begendıgım ısım 1 3 cıktı, o da benı huzursuz ettı, ıkı turlu de uyumlu olsun dıyorum hem harflerın enerjısı yuksek olsun, hem de anlamlo bır ısım olsun ıstıyorum. O yuzden dedım beni neyın ıcıne dusurdun boyle dıye

Evet kıpırdamaydi canim ama o haftalarda 1 kere hissederdim günde
Kıpırdama bile çok güzel demi ben çok özledim hareketleri hissetmeyi, sanırım oğlumla ilgili en çok özlediğim şeydi hamileligimde

Oyum arel e bu listeden

Ya bende oyle zaten sirf 8 9 cikacak diye uyan ismi koymam
Ben birkac isim belirledim anlamlari guzel oncelikle
Ikincisi esimle ortak harfler iceren
Son olarak da orayi denedim aklimda 3 isim vardi zaten ebcedden bagimsiz olarak
Oraya bakarak da bitanesi dahs fazla aklima yatmis oldu
Aslinda bi isim daha vardi aklima yatan ama o 1 4 cikti sogudum nedense

Ben de Mete olarak baktım 9-6 çıktı, ege olarak baktım 5-9 çıktı ama bu akıl ne fikir ne onu hiç anlamadım

İsim koyarken yurt dışında da zorlanmayacagi bı isim olsun istiyorum, Türkçe karakterler içeren isimler yurt dışında biraz zor oluyor, içinde noktalı harfler ya da ğ olmayan isimlerden seçmeye gayret ediyoruz. İleride belki yurt dışında yaşamak ister ya da sık sık seyahat etmek zorunda kalırsa diye.

Kızlar arabamızı aldık Bagi neo tercih ettik en çok içime sinen oydu. Burda bir arkadaş söylemişti kim hatırlamıyorum ona da teşekkür ediyorum internetten 10 bin küsür fiyatı vardı mağazada indirimdeymiş 8500 gibi bir şeye aldık . Puset yok ama ona da ayrı bakcam

Ben de ayni arayistayim. Leo, milan hosuma giden isimler. Esim fenerbahceli leo olma diyor asiri sinir oldum futboldan nefret ediyorum

Kızlar çok halsizim ya özellikle bugün, birde kustum Daha kötü oldum sürekli yatasım var, multivitamin de kullanıyorum .Bu haftalarda enerjinin yerine gelmesi gerekmez mi 15 haftalığım
Ay ben de bugun fenayim bi de bas agrisi.. disarida arkadaslarla cikinca hep erken donuyorum ayaklarim sisiyor kendimi sıkıcı biri gibi hissetmeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…