2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben dolapta böyle set halinde bulamadım kullanıcı adı ne acaba

Aranızda ishal olan var mı? Yarın tam 22 haftalık olacağız. Ne zaman idrara çıksam, idrar ile birlikte az da olsa dışkıda yapıyorum ama ishal şekilde. Bunu yaşayanlarınız var mıdır?

Aranızda ishal olan var mı? Yarın tam 22 haftalık olacağız. Ne zaman idrara çıksam, idrar ile birlikte az da olsa dışkıda yapıyorum ama ishal şekilde. Bunu yaşayanlarınız var mıdır?
Ben
kucuk wc diye girip cogunlukla oyle durum yasiyorum
doktora da gittim vitaminimin bana dokunmus olabilecegini soyledi
Kendi doktorum tatilde daha ona soramadim
Ama o kadar cok ishalim of uf vs diye soylendim ki esime anneme falan
Dunden beri kabizim

Zannetmiyorum ya, başka belirtileri de olurdu muhakkak bunca yıldır. Onunki tiksinme gibi daha çok
Sizin süreciniz iyi geçmiştir/geçiyordur umarım.
Ben de 35 yaşımda öğrendim, bu durumu gayet normal bı çok insanda olan bişey sanıyordum hatta, annemlerde huylu diyorlardı bana. O yüzden bu yasa kadar anlamamış olması normal.

Yok benim konuştuğum tüm hastanelerde sezeryan daha fazla memorial/medicana/hrs/tobb. Mesela memorialde biz konuştuğumuzda normal doğum 8bin sezeryan 11bindi. Ama normal doğumda epidural istersen +1500 lira da o

Hangi memorialden bu fiyatları aldınız? Dün konuştum Şişli Memorial'le bana böyle fiyat vermediler de. bir de herhangi bir indiriminiz, sigortanız vs var mı?

Ayy çok kötü her şey üst üste geliyor. Vallaha sağlıkla alalım da bebeklerimizi kucağımıza

Kızlar benim bacaklarımda da mavi damarlar çıkmaya başladı.Neler oluyor
O sorun bende de olmaya başladı. Ayaklarım morardı, ayakta kalınca bacaklarım çok ağrıyor. Varislerimiz çıkıyor. Doktoruna mutlaka söyle, kalp damara görünmek lazımmış sanırım bir de. İlaç tedavisi yok bebeğe geçiyor diye, varis çorabı öneriyor onunda hangi şekilde kullanacağını doktor söyleyecek tabii varis ise. Bende şimdi enfeksiyon olduğu içinde ayaklarım o hale gelmiş olabileceğinden bir süre daha beklemekteyim sonra hop hastaneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…