2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
varis çorabını ben çok seviyorum ya bana aşırı güvende hissettiriyor kendimi doktorlar zaten yolculuklarda falan giyin diye öneriyor

Varis değildir heralde canım o derece değil damarlarım

Belimde bir tane fıtık var tedavi de olmuyorum. Öyle hayat kalitemi etkileyen bir şey değil. Bugüne kadar düşünmediydim normal Doğumu engeller mi diye bugün aklıma geldi
E bende var tedavi de olmadım, 2 çocuk doğurdum normal bu 3. Olacak. Merak etme bi sorun olmaz

Yaa sayende aldım ben de ikili set battaniyeler haftaya güncellenecektir onu bekliyorum onu da alcam
Güle güle kullan canım sayfa sahibi çok ilgili ben istediğim ürünü söyledim gelincs hemen etiketledi beni sağolsun takım yapabildim böylece

Fetal DNA sonucum çıkmış, normal şükür cinsiyeti doktorum doğru tahmin etmiş, 11. Hafta çok erken ama erkek geliyor gibi demişti, bir oğlum daha olacakmış, nipt ile kesinleşti
Gözünaydın kader arkadaşım benim de 2. Oğlan geliyo hemen göstermişti benim ikisi de erkeklerin tarzı bu sanırım

Fetal DNA sonucum çıkmış, normal şükür cinsiyeti doktorum doğru tahmin etmiş, 11. Hafta çok erken ama erkek geliyor gibi demişti, bir oğlum daha olacakmış, nipt ile kesinleşti
Yaa hadi gözün aydın çok sevindim canım. Ben de verdim bakalım 12 güne çıkacak dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…