2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya normal epidural istiyorum ben ama epidurali de baslatmadan once belli bi sure o sancilari cekmek gerekiyormus oyle mi?

merak etmeyin yukarı çıkar , plasenta göçü deniyor , çok nadir hastalarda yukarı göçmüyor, daha önce rahimden operasyon geçirmemiş olduğunuz içinde 30 kadar vaktiniz var rahim büyüdükçe değişir yeri

İnşallah çok teşekkür ederim

Kızlar size bir şey önereceğim hamur marka düzenleyici battaniye ve alt açma bezi satılıyor trendyolda gördünüz mü hiç, ben onları dolap uygulaması üzerinden satın aldım minik defosu olan ürünler ama 3te bir fiyatına satılıyor dikiş hatası veya nokta kadar lekeli oluyor mesela. Ben çok beğendim, defoların resimlerini de ekledim inceleyebilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_20230726_192732_com.dolap.android.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230726_192728_com.dolap.android.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20230726_192718_com.dolap.android.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230726_192657_com.dolap.android (1).jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20230726_192653_com.dolap.android.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20230726_192650_com.dolap.android.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20230726_192645_com.dolap.android.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230726_192639_com.dolap.android.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 54
Bende sonda takiliydi ama ben de ondan aşırı rahatsız olmuştum, çıkarmalarını istemiştim ama yoğun bakıma girme durumum vardı o yüzden 2 gün cikarnamislardi, umarım bu sefer çabuk cikarirlar, bu sezaryende ameliyatlık başka bı durumum olmadigi için sezaryen olup çıkarım diye düşünüyorum

Ya normal epidural istiyorum ben ama epidurali de baslatmadan once belli bi sure o sancilari cekmek gerekiyormus oyle mi?
Ben normal doğum yapmadığım için bilmiyorum, epidural sezaryen oldum ben, ama belli bı aciklıga ulaşması için kasılmaların olması lazım diye biliyorum.

Ha yumurtalıktan alındı kıstler, uzan bırsure sen de bolca dınlenmeye calıs ınsallah plesanta yukarı cıkar, ılerleyen haftalarda cıkıyormus

Battanıyesı cok tatlıymıs

Ben hamuru takip ediyorum ürünleride ama evet biraz tuzlu fiyatları

Aranızda lierac kullanan var mı dün kullanmaya başladım ama beni tatmin etmedi ya. Sabah kalktığımda karnım hiç sürmemiş gibiydi ben istiyorum ki böyle nemli bıraksın saatlerce öyle bir ürün yok mu sabahları bio oilin doğal olan sarı yağını sürerim akşamları lierac sürcem ama ne kadar yeterli olur bilmiyorum. Umarım çatlamam bu şekilde

Canım ben 3-4 gündür kullanıyorum valla pek birşey anlamadım şimdilik, bende Bebek yağı alacağım sabah birini akşam birini süreyim diye

Ben yazmıştım yorumumu kullanıyorum ama etkisi çabuk geçiyor pek beğenmiyorum lieracı açıkçası elimde iki kutu var bitince bir daha almam

Canım ben 3-4 gündür kullanıyorum valla pek birşey anlamadım şimdilik, bende Bebek yağı alacağım sabah birini akşam birini süreyim diye
Bencede tek başına yeterli olmaz sabah yağ akşam jel şeklinde ilerlersek bir sıkıntı yaşamayız inşallah bi arkadaşım bio oil kullandı sadece hiç çatlağı yokmuş ben o yüzden bio oil aldım denemek için güzel gibi geldi ama uzun vadede yorumlamak lazım

Ben de bı kaç kez bebe yağı surmustum lieractan daha uzun süre nemli kalıyor ama ben ikisini de kullanamadim, kremlerle ve yağlarla aram hiç iyi değildir. Hatta ben rahatsız oluyorum ya bebeğim de olur diye oğluma da bebekken kullanmamıştım pek krem yağ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…