Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Az önce yine az az hissettik normalde çok daha fazla hissediyoduk ama yine var hareketi ya. Bi tarafıma dayandı sonra hissetmeye başladık herhalde arkası dönüktü dendiği gibi şimdi döndü sayılır yine de içim rahatlamadı :KK43:
Ya öyle üzülme çiçeğim keyfi biraz daha içerde yatmak istemiştir belki de beyfendinin . Günleri günlerini tutmuyor ki :) dün benimki 2-3 saat hareket etmedi eşime söyledim 1-2 seslendi kıpırdanmaya başladı .. sinirlerim bozuldu benim ne sucum var evladım dedim 😬

Kızlar bezi ne yaptınız 1 numara hangi marka kaç adet, 2 numara kaç adet vs tarzında tavsiyeniz nedir
Ben amazon indirimlerinden 1 paket 1 numara goon alıcam. 50-60 adet arası bişey oluyordu. 1 paket molfix pure&soft 2 beden aldım 112 adetli mi ne öyle bişey. Geri kalan tamamen çocuğun kilosuna sevmesine göre bıraktım. Genelde 1 beden az gidiyor diyorlar o yüzden 1 bedeni az tutacağım. Son ay kilosuna göre 1 paket daha eklerim belki 1 ya da 2

Üzülme canım benimde 15 inden sonra dediler bizde ağustosda almıştık bakalım gelecek mi oda meçhul umarım gelir gerçi çilek odasından aldık şikayet hiç duymadım ama bakalım
Pierre Cardin aldık bizde. Normal bebek odası değil de genç odası gibi büyük dolap büyük şifonyer düşünmüştüm. O yüzden gecikiyormuşmuş. Ay bir sürü işim var önce oda gelsin diye bekliyorum bende 😕

Geri degıl tam haftasıyla uyumlu ama diğer şeyler haftasından ileri olduğu ıcın öyle görünüyormuş degısık😂karın cevresı 29+4 kafa cevresı 30+3 gibi yanı ette sevmem bıdakı randevuma kadar yicem bakalım
Yesil mercimek , mantar gibi sebzeler de tuketebilirsin onlarda da et kadar olmasa da guzel protein var.

Yok kız ben diyet yaparken diyetisyen bana 150 gram köfte veriyordu 😅 çok değil bence bu gramlar. Sabahları da hindi füme falan yiyordum ona rağmen düşün.
bana da hindi füme verdi haftada bir falan yiyorum ben de. onun yerine bi dilim peyniri yemiyorum normalde 60 gram da peynir var.

Garantici bir arkadaş galiba kendisi... Ben zaten sütün doğumdan önce gelebildiğini ilk defa gördüm ne yalan söyleyeyim hiç ihtimal vermezdim. Ben denemeyi bi düşünmedim değil aslında ama bi arkadaş da canın acır doğum öncesi dedi. Belki çatlamayacak memeyi de kendi zorbalığımızla çatlatmayalım şimdi :KK70:
Vallahi benim de su deneyimli halimle bile kolosturumun onden gelebilecegi hayatta aklıma gelmezdi çünkü niye gelsin ki bebiş dogunca lazım bir sey ya sonucta🙃 yani evet memeyi zorlayacak da olabilirsin süt kanallarınj uyarayım derken cekiştire cekiştire riske atmaya degmez gibi geliyor bana

Pierre Cardin aldık bizde. Normal bebek odası değil de genç odası gibi büyük dolap büyük şifonyer düşünmüştüm. O yüzden gecikiyormuşmuş. Ay bir sürü işim var önce oda gelsin diye bekliyorum bende 😕
Benimde 14 u haftas gelecek dedi hadi insallah. Benim siyonferin buyugu de varmis ama bilemedim bilseydim ondan alirdim arttik yettigi kadar🤣

Benimde oda taşınmaya hazır gibi gelenler hep paketiyle duruyor benimde canımı sıkıyor bu durum gelsede düzenlesem artık ağırlaşmadan diyorum

Bugün hamile bir arkadaşım bebeğim yan dönük bu haftada aşağı dönmesi gerekiyordu ama dönmedi gibi bir şeyler söyledi ee dedim benim de öyle ama doktor bir şey söylemedi. Bebeğin kafası sağ kasığıma doğru sırt popo da sola doğru yan duruyor. Ben bunun normal olduğunu düşünüyordum ama sanırım buna transvers yan duruş diyorlarmış. Vajinal doğumu engelliyormuş. Aynı doktora gidiyoruz bu arada ona da bir şey söylememiş acaba doğuma kadar nasılsa döner diye söylemek istememiş olabilir mi? Haftaya pazartesi 32.hafta çalışırı alınca soracağım ama bilgisi olan var mı merak ettim.

Bugün hamile bir arkadaşım bebeğim yan dönük bu haftada aşağı dönmesi gerekiyordu ama dönmedi gibi bir şeyler söyledi ee dedim benim de öyle ama doktor bir şey söylemedi. Bebeğin kafası sağ kasığıma doğru sırt popo da sola doğru yan duruyor. Ben bunun normal olduğunu düşünüyordum ama sanırım buna transvers yan duruş diyorlarmış. Vajinal doğumu engelliyormuş. Aynı doktora gidiyoruz bu arada ona da bir şey söylememiş acaba doğuma kadar nasılsa döner diye söylemek istememiş olabilir mi? Haftaya pazartesi 32.hafta çalışırı alınca soracağım ama bilgisi olan var mı merak ettim.
Ben de yan duruyor gibi hissediyorum ya, bazen de ayaklarını aşağıda hissediyorum. Sürekli pozisyon değiştiriyor sanki, 27.haftadayım. Ultrasonda belli olur herhalde cuma kontrolüm var, bence son haftalara kadar bunları söylemek için erken ya 🥲

benimki bulgaristana gitmişti ya kimlik işleri için, işlerini halletti bir iki gün daha kalayım gezeyim biraz dedi. izinde bi de gelse çok zaman var gelip napcak gezsin diye düşünüyodum. ama akşam olunca içime bi hüzün çöküyo çok üzülüyom ay 🥲 bi yandan da bu adam beni özlemiyo mu diye düşünüyom ama hep de arıyo. bu duygusallık beni mahvetti ayol.

X