2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Valla canım aslına bakarsan henüz erken bence ama ben çoğu şeyi aldım yani sırf zamlardan korktuğum için. Her gün her şeye zam geliyor, e sabancının torunu değiliz ki pat diye her şeyi birden yapalım. Biz bir sürü şey aldık valla, Allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eder inşallah. Yani insanı düşündüren tek şey Allah göstermesin tabi ki ama insanın beyninde hep incedrn yatan ya bir şey olursa düşüncesi. Ama her seferinde Allahım sen güzel günlerde bebeğimin üstünde kullanmayı nasip et diyerek alıyorum valla

Görüşlerini bekliyorum o zaman
Valla bizim ailede ben kadar bulanan hiç olmamış. Dün annemde vardı gözüyle görünce çok şaşırdı kadın bile. Geçmesi lazımdı diyo
Bizde en iyisi benim tiksintim var, kusmuyorum ben çok şükür

Ay ben tekrar olmaz sanmıştım çok şaşırdım böyle devam edince ilki normaldi ama ikincide yatmıştım gece ilaç kutusunu açar açmaz tuvalete zor yetiştim koku mu geldi noldu anlamadım
Ilaclar agir kokuyor evet
Bende bugun markete girdim manav reyonu kokuyordu ögürdum neyseki kolonya vardi yanmda

Çok güzel söylediniz, o inceden yatan düşünce yüzünden böyle oluyor ama bundan sonra bende sizin gibi dua edeceğim

Çatlak önlemek için lierac, mustela losyon, hindistan cevizi yağı bazen bebe yağı da sürüyorum. Benim maalesef göğüs ve kalçamda daha önceden çatlaklarım vardı. Şimdi yayılıp ilerlemesi için kullanıyorum inşallah işe yararhenüz 3 kilo aldım ama karnım çıktı, şimdilik onda bir sıkıntı yok bakalım

Sağlıklı, mutlu nice yıllar dilerim canım.

Bebeğin iyi olmasına çok sevindim. Maalesef hastane WC’leri çok sıkıntı ya. Tahlil verirken hasta olacak insan ben baya geç gördüm sonuçlar çıkmıştır herhalde

Yorumlayabilen arkadaşlarım mesajımı gördünüz mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…