2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bu duygu doğurup kucağa alana kadar bitmiyor kii :) bence alınması gerekli görülen şeyler eksikler vs alınmalı ya, hiç olumsuz düşünmeyelim 😊🙏🏼
Ben ilk gebeliğimde 7-8 haftalıkken korbell bez çöpü almıştım şimdi çok komik gelse de 😂 her şeyi yeni baştan alanlara Allah kolaylık versin ama, berbat bi dönemdeyiz gerçekten☹️

Kızlar bu duygu doğurup kucağa alana kadar bitmiyor kii :) bence alınması gerekli görülen şeyler eksikler vs alınmalı ya, hiç olumsuz düşünmeyelim 😊🙏🏼
Ben ilk gebeliğimde 7-8 haftalıkken korbell bez çöpü almıştım şimdi çok komik gelse de 😂 her şeyi yeni baştan alanlara Allah kolaylık versin ama, berbat bi dönemdeyiz gerçekten☹️
Ben onu subat indirimlerinden hamıle değilken almıstım hem de 3 paket, arkadasım eninde sonunda doğacak bu fıyat kacmaz demıstı 🙈

korbell bez çöpü almıştım
Ilk kez duyuyorum boyle birsey 🫢 neye yariyor bebek bezi koyma kutusu mu yoksa atik kutusu mu
Seni doğum sonrası çok merak ediyorum yeminle 🤣🤣🤣
Ay niyeki yaa🤣 zamaninda yigenimin altini cok degistirdim kakadan dolayi diyorsan eger😃 simdi midem bulaniyor hala ama o zamana gecer heralde
Kaka yapiyor diye seviniriz 😃
Bebeğin iyi olmasına çok sevindim. Maalesef hastane WC’leri çok sıkıntı ya. Tahlil verirken hasta olacak insan 😕 ben baya geç gördüm sonuçlar çıkmıştır herhalde
Cikti canim doktor cok az bi enfeksiyon var cok da muhim degil prebiyotik kullanabilirsin dedi bende kefir vs iciyorum gerci dedim
Ilac oneremicem su durumda ama dedi btane bsey yazdi gerek duyarsan alirsin dedi revol mu neydi adi
Neden olmus olabilir dedim enfeksiyon
Ishal durumu da tetiklemis olabilir dedi simdiki vitaminimi degistirmemi onerdi🤷‍♀️
Kolonya da çok kötü kokuyor 😣🥴
O bana iyi geliyor neyse ki🙏 parfum sabun kolonya gul suyu falan iyi geliyor
Limonlu bulasik deterjani kotu yapiyir
Elmalisini aldim onda sorun yok

Ilk kez duyuyorum boyle birsey 🫢 neye yariyor bebek bezi koyma kutusu mu yoksa atik kutusu mu

Ay niyeki yaa🤣 zamaninda yigenimin altini cok degistirdim kakadan dolayi diyorsan eger😃 simdi midem bulaniyor hala ama o zamana gecer heralde

Cikti canim doktor cok az bi enfeksiyon var cok da muhim degil prebiyotik kullanabilirsin dedi bende kefir vs iciyorum gerci dedim
Ilac oneremicem su durumda ama dedi btane bsey yazdi gerek duyarsan alirsin dedi revol mu neydi adi
Ishal durumu da tetiklemis olabilir dedi simdiki vitaminimi degistirmemi onerdi🤷‍♀️

Yok ewhamindan 😆😆😆

Beni de gören bebek nerde diyor aşırı moralim bozuluyor. Karnım çıkmış azıcık ama dokunmadan anlaşılmıyor. Çıkması mı gerekiyordu anlamıyorumki 🥺🤦‍♀️
Kaç haftalık hamilesiniz.5.aydan sonra karın belirgin bir şekilde çıkıyor.benim ikinci hamileliğim 66 kilo ile hamile kaldım.61 kiloyum şuan.18.haftadayim 🥰hiç kilo almadım.aksine zayıfladım bulantım kusmam da yok.hic karnım da yok 🙈o yüzden bebeğinizin gelişimi iyiyse hiç uzulmeyin ❤️🥰ilk kızımda da toplam 8 kilo almiştim.

Kaç haftalık hamilesiniz.5.aydan sonra karın belirgin bir şekilde çıkıyor.benim ikinci hamileliğim 66 kilo ile hamile kaldım.61 kiloyum şuan.18.haftadayim 🥰hiç kilo almadım.aksine zayıfladım bulantım kusmam da yok.hic karnım da yok 🙈o yüzden bebeğinizin gelişimi iyiyse hiç uzulmeyin ❤️🥰ilk kızımda da toplam 8 kilo almiştim.
15+1. Biraz var ama dışarıdan gören anlayamaz dokunmak lazım. Gelişimi iyidi en son gittiğimde çok şükür ☺️ 42 kiloyum şu an. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ☺️🌸🙏🏻

Şanslısın canjm benim hiçbir kokuya tahammülüm yok keşke her şey kokusuz olsa diye dolanıyorum ortalıkta 😣

Ben onu subat indirimlerinden hamıle değilken almıstım hem de 3 paket, arkadasım eninde sonunda doğacak bu fıyat kacmaz demıstı 🙈
Korbeli bende aldım geçenlerdr bu arada almayan varsa en uygun e bebekteydi. Annem diyor ki heh bunu da aldığına göre tamam artık doğurabilirsin, dedim anne dalga geçme 😂😂😂

Kullanan kişiler ek gıdaya geçişten sonra önermiyorlar o yüzden almadım ben canım ☺️🌸🙏🏻 sağlıklı günlerde kullanın alanlar olarak
Bende okulda ki hocalardan, yakınlarımdan önerdiklerini listeme eklemeye çalışıyorum hepsi çok memnun olduklarını söylediler bende fiyat iyice uçmadan kaptım bir tane 😊

Bana kovasını arkadasım verecek, sadece torbasını aldım ben de..
Ya ben açıkçası almayı düşünmüyordum yani İnternette, instamomlarda falan da çok görüyordum ama alt tarafı çöp kovası diyordum, bizim hocalar çok methetti asla Koku yapmıyor yatak odasında duruyor bizim hiç bir şekilde koku oluşturmuyor vs. Diye bende aldım bir tane

Ya ben açıkçası almayı düşünmüyordum yani İnternette, instamomlarda falan da çok görüyordum ama alt tarafı çöp kovası diyordum, bizim hocalar çok methetti asla Koku yapmıyor yatak odasında duruyor bizim hiç bir şekilde koku oluşturmuyor vs. Diye bende aldım bir tane
Evet benım arkadasım tuvalet egıtımıne kadar kullandı zerre koku yok dıyordu, o ıkıncıyı 3 4 yıl sonra dusunuyor, o yuzden sen kullan sımdı dedı, ve cok sayıda bez alıyor torbalar, sureklı posetlemekle ugrasmak zorunda kalmıcaz

Ama korbelın ozellıgı koku ve hava gecırmemesı
Bende öyle biliyorum canım o yüzden aldım işte, ek gıdaya geçtikten sonra önermiyorlsr deyince aklıma bu yüzden olabileceği geldi 🤷🏻‍♀️
Seneye temmuz ağustos gibi işe yarıyor mu yaramıyor mu yorumlarız artık 😂😂😂

X