2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam, öncelikle depremi hissedenlere çok geçmiş olsun 🙏🏻ben ara ara girip okuyorum yazışmaları, sanırım alış verişe başlayan arkadaşlar var, kayınvalidenler bebek arabası ve puseti almak istediler ctesi günü cybex balios s lux modeli sipariş verdik bir de anakucağınını aldık yine cybex aton m modeli fikir olsun diye size de yazayım dedim. Biz 1 1 evde yaşadığımız için oda yapmayacağız (büyük evde olsak bile oda hiç bir zaman istemedim neden bilmiyorum) sadece 5 kapaklı şifonyer bakıyorum ve yanına çekmeceli çok amaçlı birşey buldum foto atayım yine fikir olsun onu alacağız yüksek ihtimalle. Sadece çok mu erken onu düşünüyorum şu an 16+4 olduk 👣
Valla canım aslına bakarsan henüz erken bence ama ben çoğu şeyi aldım yani sırf zamlardan korktuğum için. Her gün her şeye zam geliyor, e sabancının torunu değiliz ki pat diye her şeyi birden yapalım. Biz bir sürü şey aldık valla, Allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eder inşallah. Yani insanı düşündüren tek şey Allah göstermesin tabi ki ama insanın beyninde hep incedrn yatan ya bir şey olursa düşüncesi. Ama her seferinde Allahım sen güzel günlerde bebeğimin üstünde kullanmayı nasip et diyerek alıyorum valla 🤷🏻‍♀️

Ya güzellik de önemli kalite de. Eşimin tam tersiyim 😀 Ama dün o da çantayı çok beğendi diyo ki iyi ki sen alıyorsun yoksa ben hayatta bu parayı verip almazdım 😄 diğerine 1500 verdiğimi duyunca bi bakışı vardı kaç dakika güldüm 😄
Görüşlerini bekliyorum o zaman 🌸
Valla bizim ailede ben kadar bulanan hiç olmamış. Dün annemde vardı gözüyle görünce çok şaşırdı kadın bile. Geçmesi lazımdı diyo 😄
Bizde en iyisi benim 😂 tiksintim var, kusmuyorum ben çok şükür

Ay ben tekrar olmaz sanmıştım çok şaşırdım böyle devam edince 🥺 ilki normaldi ama ikincide yatmıştım gece ilaç kutusunu açar açmaz tuvalete zor yetiştim koku mu geldi noldu anlamadım
Ilaclar agir kokuyor evet 😷
Bende bugun markete girdim manav reyonu kokuyordu ögürdum neyseki kolonya vardi yanmda😧

Valla canım aslına bakarsan henüz erken bence ama ben çoğu şeyi aldım yani sırf zamlardan korktuğum için. Her gün her şeye zam geliyor, e sabancının torunu değiliz ki pat diye her şeyi birden yapalım. Biz bir sürü şey aldık valla, Allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eder inşallah. Yani insanı düşündüren tek şey Allah göstermesin tabi ki ama insanın beyninde hep incedrn yatan ya bir şey olursa düşüncesi. Ama her seferinde Allahım sen güzel günlerde bebeğimin üstünde kullanmayı nasip et diyerek alıyorum valla 🤷🏻‍♀️
Çok güzel söylediniz, o inceden yatan düşünce yüzünden böyle oluyor ama bundan sonra bende sizin gibi dua edeceğim🙏🏻

Çatlak önlemek için lierac, mustela losyon, hindistan cevizi yağı bazen bebe yağı da sürüyorum. Benim maalesef göğüs ve kalçamda daha önceden çatlaklarım vardı. Şimdi yayılıp ilerlemesi için kullanıyorum inşallah işe yarar🙏🏻henüz 3 kilo aldım ama karnım çıktı, şimdilik onda bir sıkıntı yok bakalım😅

Günaydın güzel anneler, gününüz güzel geçsin. Bugün benim doğum günüm 39 olduk gitti. Dün akşam eski resimlerimize baktık eşimle ne günler geçirmişiz çok güzel uzun yıllarımız olmuş. Eşimle çıkmaya başladığımda 17 yaşındaydım daha :oops:
vay be yaşlanmışız gerçekten. :KK53:
Sağlıklı, mutlu nice yıllar dilerim canım.🎉

Ayda bi gidiyorum zaten ozele
Devlete de boyle durumlarda gitmek aklima geliyor
Geldim doktor bakti hersey yolunda sukur
Ama ishal olayi onemli dedi kan verdim simdi idrar tahlili de istedi
Ay hic sevmiyorum hast wclerini yaa nasil vericem kara kara dusunuyorum su an 😵‍💫
Bebeğin iyi olmasına çok sevindim. Maalesef hastane WC’leri çok sıkıntı ya. Tahlil verirken hasta olacak insan 😕 ben baya geç gördüm sonuçlar çıkmıştır herhalde

Kızlar normalde cinsiyet tahmini hiç yapmak istemiyordum ama beni heveslendirdiniz ben de merak etmeye başladım şu an 11 haftayı bitirmek üzereyim cumartesi doktora gideceğim ama dayanamadım şimdi fotoğraf atacağım bana da bakar mısınız cinsiyet için yorum yapar mısınız? 😍🙏🏻🌼 6 7 ve 9 haftalık olması lazım vajinadan bide ortadaki resimde altta görünen şey kanama alanı o kuculuyo smdiy
Yorumlayabilen arkadaşlarım mesajımı gördünüz mü 😍🧜‍♀️🙏🏻

X