2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Arkadaslar mide bulantisi yasayan varmi aranizda benimde 5+5 gozukuyor takvimde suan icin bugun biraz basladi gibi eminde olamadim hamilelikten dolayimi yoksa henuz erken mi

Evet lekelenmem oldu bu hafta azaldi bitmek uzere gibi artik gecen haftalarda yoruldugumda evi supurdugumde daha fazla geliyordu, agrim da adet sancisi ve bel agrisi vardi gecen haftalarda bu hafta sadece ara sira bebegin yeri ve kistimin yeri agriyor
Benim çok çok az peçeteye geldi hafif açık renk bi kahvelik bekledim gerisi gelmedi. Sağ tarafım ağrıyor yani bebeğin olduğu yer, sol tarafta kist var zaten orda olması imkansız kistim 4.5 cm civarında çünkü kapatıyor sol tüpü. Bakalım ne olacak hem çok korkuyorum nasıl bakacağım 3 üne birden diye hem bişey olsun istemiyorum, duygularım hala rayına oturmadı. Kafam hala dumanlı anlayacağınız..

Arkadaslar mide bulantisi yasayan varmi aranizda benimde 5+5 gozukuyor takvimde suan icin bugun biraz basladi gibi eminde olamadim hamilelikten dolayimi yoksa henuz erken mi
Benim sata göre şuan tam 5 haftalık. Henüz olmaması lazım. 7 hafta civarında başlar genelde kendini dinleme vesvese verme. Benim kızımda çok midem bulandı, kustum hep ana oğlumda hiç kusmadım. İlla bulantı olcak diye bişey yok dinleme kendini hiç zaten o bulantı öyle bir bulantı ki, anlamaman kararsız kalman imkansız. Allah yaşatmasın hiç birimize

X