2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canim bicak ya da makas tehlikeli geldi bana ya
Saga sola donuyoruz ben cogunlukla elimi yastigin altina koyup uyurum ya da yastigi alir yer degisirim falan
Bilemedim tesbih daha mantikli geldi
Bende arada cok korkunc ruyalar goruyorum
Uyandigimda karnim dahil her yerimi kasmistim

Bende de polip vardı doktorlar çok küçük hiç önemli değil demişlerdi gebelikten 1 ay önce. Büyür mü polip, bilgisi olan var mı kızlar?
Yok canım ben yaşamadım çevremde de duymadım yoksa bilgi verirdim inşallah doğum ile gider onlarda doğum bir çok hastalığa iyi geliyor

Aaa bende ellerimi yastığin altina koyup yüz üstü yatıyorum

Kızlar aranızda hamile yastığı alan oldu mu, ben rahat yatarım diye düşünerek aldım ama kullanamadım içi elyaf sünger karışımı sanki üzerime yorgan örtmüşüm gibi hissettim bunaldım attım kenara kullananlar nasıl kullanıyor ben biyerde yanlış mı yaptım acaba oysaki yorumları çok iyiydi

Aaaa bu hamilelikle mi ilgiliymiş ya kız bende gördüm 3-4 sefer cinlerle uğraşıyordum valla iki sefer felak nas okurken uyandım çok korkunçtu Allahtan sonra aklımda kalmıyor rüya da korkum devam etmiyor

Bıçak koymam makas koyarım. Kedi gibi yatıyorum ben canım nasıl yatarsam o şekilde uyanıyorum

Aaaa bu hamilelikle mi ilgiliymiş ya kız bende gördüm 3-4 sefer cinlerle uğraşıyordum valla iki sefer felak nas okurken uyandım çok korkunçtu Allahtan sonra aklımda kalmıyor rüya da korkum devam etmiyor
Ben de başlarda onları görüyordum, hatta gebe olduğumu bilmiyordum annemle ablama anlattım ablam bana hamilesin dedi. 1 hafta sonra gebe olduğumu öğrendim. Ablam da gebeyken görüyordu onu sürekli vuruyorlardı ondan hep kanaması oluyordu, düşük tehlikesi oluyordu. O yüzden bırakmıyorduk yalnız uyusun, iyi değil yalnız uyumak çekmediğimiz şey yok ya

Kullanmayacağımı bildiğim için almadım canım. Ben de sade elyaf olmasa yatamam almadım o yüzden

Yarım ay şeklinde olan yastiklardan mi aldin. Bunda henüz almadım ama önceki hamileliğimde kullanmıştım bu aylarda değil ama ilerleyen aylarda karın büyüyünce çok işime yaramıştı. Karnımın altına doğru sikistirdigimda karnım aşağı doğru sarkmiyordu yan yatarken. Şuan sıcak olduğu için ben de kullanamam herhalde ama sonbahar gibi kullanışlı olur

Ben de aldım da daha kullanmadım bu gece denicem

Benım öncekı gebelıkten var, bel ve göbüs desteklı, rahat oluyor, bacak arama da yastık koyuyorum

Kızlar Benim ağzımdaki acı tat geçmişti ne güzel rahatlamıştım 1 hafta geçen gün kustuktan sonra geri başladı Ağzımın ici zehir gibi yine başa döndük, bulantım da Tekrar başladı ne Zaman gececek acaba bu ağız tadı hep benle mi kalacak, iştahsızlık da yapıyor bende

Ay çok ilginç ya yatarken okuyup üfleyip öyle yatayım bundan sonra bende, vay be zaten hamilelik hormon, sinir, stres zor bir de rüyalarla mı uğraşıyoruz yav

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…