2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Selam kızlar ben bugün biraz daha iyiyim. hala ani hareketlerde başım dönüyor. Araba kullanmam yasak eşim işe getirip götürüyor. Beynim kazan gibi dolaşıyorum ortalıkta.. sizi özledim herşey yolundadır umarım. :KK19:
Selam canım ben de pek giremedim. Neyin var? Tansiyon mu?

Anam gruba girmeyeli 30 sayfa konuşmuşsunuz hepsini okudum öyle yazayım dedim. Kızlar bebişlere neler aldınız hadi atında bakalım ben anne yanı park yatak aldım ana kucağı aldım
Güle güle kullan canım henüz bişey almadım ama yavaştan başlayacağım artık 😊2 hafta sonraki kontrolü de geçireyim de 🥰

Benimki de 8 Ocak görünüyor normalde ama sezeryan olduğu için aralıkta olur sanırım.Kötü tarafı yıldan dolayı birkaç günle bir yaş büyük gibi olacak.😂
Oğlum öyle oldu, sezaryen doğum ile 20 Aralık'ta doğdu, şimdi 1. Sınıfı ertelemek için dilekçe vereceğiz okula, bu yıl yine anaokuluna gidecek. Sene başında doğanlarla arasında neredeyse 1 yaşa yakın var çünkü

Herkesten küçük olacagina büyük olması ni isterim ben ya ahahahah benim 2 ocak gozukuyor sizin nasıl.8.ocak 😂
Gerçi cinsiyetimiz erkek olduğu için pek takmaz, kız olsaydı kafaya takardı bence.😅
İlk gebeliğimde 10 gün önce almıştı doktor.Aynı olursa aralığın sonu olur diye düşünüyorum.😄

Oğlum öyle oldu, sezaryen doğum ile 20 Aralık'ta doğdu, şimdi 1. Sınıfı ertelemek için dilekçe vereceğiz okula, bu yıl yine anaokuluna gidecek. Sene başında doğanlarla arasında neredeyse 1 yaşa yakın var çünkü
Evet ertelemeniz iyi olmuş, diğerleriyle arasında yaş farkı olurdu.

Selam güzel anneler, sabah o kadar kötü rüyayla uyandımki, uyandığımda kaskatı olmuş, kıpırdayamıyordum. 2 saat kendime gelemedim. Sabah hiç uyuyamadım korkudan. Yeni yeni etkisi geçiyor. Rüyam faciaydı, gerçek gibiydi. Bebeğim inşallah iyidir 😢

Selam güzel anneler, sabah o kadar kötü rüyayla uyandımki, uyandığımda kaskatı olmuş, kıpırdayamıyordum. 2 saat kendime gelemedim. Sabah hiç uyuyamadım korkudan. Yeni yeni etkisi geçiyor. Rüyam faciaydı, gerçek gibiydi. Bebeğim inşallah iyidir 😢
İyidir iyidir içini ferah tut ben de en az 5 6 kez böyle rüyalarla uyandım. Uyandığımda bacaklarım kaskatıydı . Onun bilimsel bir açıklaması vardı ama uyurken salgılanan bir hormondan dolayı hareketler kısıtlanıyor. Hiç korkma kötü de hissetme 🫶 başka bir sebebi var mıdır hormonlarla ilgili yoksa psikolojik midir bilmyorıum ama çok fazla kötü rüya görüyorum ben de özellikle son bir aydır

İyidir iyidir içini ferah tut ben de en az 5 6 kez böyle rüyalarla uyandım. Uyandığımda bacaklarım kaskatıydı . Onun bilimsel bir açıklaması vardı ama uyurken salgılanan bir hormondan dolayı hareketler kısıtlanıyor. Hiç korkma kötü de hissetme 🫶 başka bir sebebi var mıdır hormonlarla ilgili yoksa psikolojik midir bilmyorıum ama çok fazla kötü rüya görüyorum ben de özellikle son bir aydır
Ben hamileliğin başında görüyordum ama asla bu kadar korkutucu değildi. İnşallah iyidir bir nebze içim rahatladı🙏🏻 Bazı yerlerde uyurken yastık altına bıçak ya da makas koyun yazıyordu. Etkisi olur mı acaba yapsak

Ben hamileliğin başında görüyordum ama asla bu kadar korkutucu değildi. İnşallah iyidir bir nebze içim rahatladı🙏🏻 Bazı yerlerde uyurken yastık altına bıçak ya da makas koyun yazıyordu. Etkisi olur mı acaba yapsak
İnançla alakalı bu tarz şeyler inanırsan etki eder inanmazsan etmez. Babaannemde siyah tesbih koyardı biz korkunca yastığın altına

Benim iki kistim de tamamen erimişti hamileliğimde ama çok eski olusumlu oldukları için çeperleri duruyordu onları temizledi doktorum, çeperleri kalınca içleri dolup tekrarliyormus çünkü. Bu hamileliğimde de yeni oluşan kistim erir umarım. Ben bu kistlerle savaşmayı bıraktım 6 senedir. Ne halleri varsa görsünler bana agri yapmasınlar yeter diyorum :)
Bende öyle diyorum valla ağrı olmasın yeter

Canım bende bütün hamileliklerimde böyle rüyalarda korkutuluyorum geceleri uyuyamıyorum.esim sabah işe giderken ustume eşofman üstünu atıyor eşinin kiyafeti iyi gelirmis öyle diyor da pek arastirmadim

Canım bende bütün hamileliklerimde böyle rüyalarda korkutuluyorum geceleri uyuyamıyorum.esim sabah işe giderken ustume eşofman üstünu atıyor eşinin kiyafeti iyi gelirmis öyle diyor da pek arastirmadim
Annemlerde kalıyorum canım eşimin hiçbir eşyası yok yanımda. Ben bir makası deneyeyim iyi gelir inşallah

X