2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende o kadar olumsuz yorum okudum ki bb kremine bile bakmadim hicbir zaman
Mimlenmis gibi adi :)
Iyi bi gunes kremi ariyorum bakalim bulabilirsem ins
Ben solante pregna aldım doktor tavsiyesiyle. Tek kelimeyle berbat kaşlarıma sürüldü yanlışlıkla çıkaramadım. Yoğurt gibi. Kalıp gibi. Çok kötü çok kokusu da kötü

Ben sürekli aktif trafikteyim. Bide işe giderken her gün 30 km gidip geliyorum. ve karnım büyüyünce durum nasıl olacak çok merak ediyorum
Zor olmuyor ama hamile kemerleri var onlardan edinmelisin. İlerleyen aylarda kemerin alt kısmı sıkıyor, 30 km az değil rahatsız eder.

Zor olmuyor ama hamile kemerleri var onlardan edinmelisin. İlerleyen aylarda kemerin alt kısmı sıkıyor, 30 km az değil rahatsız eder.
Ya karnım çok büyürse pedallara yetişemem diye korkuyorum açıkçası koltuğu en ön ayarda kullanıyorum çünkü

Mide bulantım tam anlamıyla geçmediği için uzak mesafeye tek cikmyorum ama kullanıyorum
Ben sürekli aktif trafikteyim. Bide işe giderken her gün 30 km gidip geliyorum. ve karnım büyüyünce durum nasıl olacak çok merak ediyorum
En son 3 temmuz gittim kanamam vardı hâlâ, tehlikem de vardı. Şimdi kanamam geçmiş ama tehlikem devam ediyor mu bilmiyorum. Kullansam bir şey olur mu sizce?

Ya karnım çok büyürse pedallara yetişemem diye korkuyorum açıkçası koltuğu en ön ayarda kullanıyorum çünkü
Yaa çok güldüm gözümün önüne getirdim de aşırı sevimli bı tip hayal ettim yok merak etme çok büyük sorun olmuyor. Öyle olsa benim kocam araç kullanamazdi onun bebeği hiç doğmuyor göbeği hep büyüyor

En son 3 temmuz gittim kanamam vardı hâlâ, tehlikem de vardı. Şimdi kanamam geçmiş ama tehlikem devam ediyor mu bilmiyorum. Kullansam bir şey olur mu sizce?
Yani toplu taşıma kullanmaktan daha güvenli bence, riskli hamileliklerde toplu taşıma daha zor. Hatta başkasının kullandığı araçta bile rahat edemiyorum ben lakaya giriyor kasisten hızlı geçiyor. Araç kullanmıyorsan en güzeli kendi kullandigin

Ben sadece şunu soruyorum araba kullanmamda sakınca var mı

Kızlar benim doktorun demesiyle 12+5 oluyor. Aslında sata göre 12 haftalık olması lazım şuan. Dün 2 kere bugün de 1 kere rahmim olduğu yerde hafif bir seğirme hissettim anlık yani. Bağırsak mı dedim ama kesinlikle değil farklıydı. Sizce yanılıyor muyum? 4.gebeliğim 2.bebeğim olacak.

Bir de kızlar saçma sapan rüyalar görüyorum ya dün gece rüyamda adet kanı gmrdüm bildiğin hamileyim ama kan vardı. Düşük yapıyorum diyorum Allah korusun. Çok mu pimpirikliyim acaba. Geçen sene bir düşüğüm olmuştu kalp atışı durmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…